SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Najlepsi i najgorsi ministrowie rządu Tuska

Radosław Sikorski, szef polskiej dyplomacji, jest najlepszym ministrem w rządzie Donalda Tuska - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Pentor na zlecenie "Wprost".

Najlepsi i najgorsi ministrowie rządu Tuska

W rankingu najlepszych szefów resortów Sikorski wyprzedził wyraźnie Waldemara Pawlaka i Ewę Kopacz. Jak typowali respondenci?

Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych - 20,6 proc. Waldemar Pawlak, wicepremier, minister gospodarki - 7,1 proc. Ewa Kopacz, minister zdrowia - 6,5 proc. Marek Sawicki, minister rolnictwa - 4,5 proc. Katarzyna Hall, minister edukacji - 3,1 proc. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości - 2,8 proc. Bogdan Zdrojewski, minister kultury - 2,8 proc. Bogdan Klich, minister obrony - 2 proc. Jan Rostowski, minister finansów - 1,1 proc. Mirosław Drzewiecki, minister sportu - 1 proc.

Który z ministrów rządu Donalda Tuska jest najgorszy?
Ewa Kopacz - 10,4 proc. Katarzyna Hall - 4,3 proc. Zbigniew Ćwiąkalski - 3,9 proc. Waldemar Pawlak - 3,7 proc. Najmniej osób wskazało na Mirosława Drzewieckiego - 0,9 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Najlepsi i najgorsi ministrowie rządu Tuska

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Polka
Cały gabinet Tuska wraz z nim samym jest do natychmiastowej wymiany. Z ministerstwa wskazuję na Hall - jest to osoba niekompetentna, nie liczy się ze zdaniem innych , działa na szkodę polskiej oświaty.Nie ma pomysłu na szkolnictwo, wymyśla głupotę za głupotą ( to i tak oględnie powiedziane).
8 8
odpowiedź
User
b15
SAM TUSK JEST NAJGORSZY RAZEM Z KOMOROWSKIM I KACZYŃSKIM TO MORDERCY MORDERCY MORDERCY MORDERCY MORDERCI,KOMOROWSKI TO ZBOCZENIEC OGLĄDA MOJE WKŁDDKI HIGIENICZNE Z MENSTRUACJI WIDZI MNIE Z MOJEJ KAMERY W OCZACH I JESZCZE MOWI O MOJEJ MENSTRUACJI.LAMIE MOJĄ PRYWATNOŚĆ.JAK SIĘ KĄPIE TO ROBI ZBLIŻENIA Z KAMERY W OCZACH NA MOJE MIEJSCE INTYMNE I NIECH NIE NAZYWA MOJEGO MIEJSCA INTYMNEGO "SROKĄ"SLYSZĘ KOMOROWSKIEGO POPRZEZ PODSLUCHY W USZACH.NIECH WIECEJ NIE KARZE MI NA PRZYMUS WYSTAWIAĆ MOICH PIERSI DO KAMERY W OCZACH.MASZ SIE PRZYZNAĆ KOMOROWSKI DO CALEJ POLSKI,ŻE CHCIAŁEŚ MNIE ZABIĆ PRZEZ TO,ŻE WYDALAM,ŻE KAZALEŚ MNIE MOLESTOWAĆ I PRZEZ TO,ŻE MIALAM WYOBRARZENIA EROTYCZNE Z MĘŻCZYZNĄ.PRZYZNASZ SIĘ KOMOROWSKI POLSCE,ŻE IDZIESZ ZA MNIE DO WIĘZIENIA CZY NIE.
8 8
odpowiedź