SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Netia ma zgodę China Development Bank na umowę z P4

Netia dostała zgodę China Development Bank na umowę o współpracy w zakresie dystrybucji przez Netię pod własną firmą i we własnym imieniu usług Netii i P4.

Netia ma zgodę China Development Bank na umowę z P4

Tym samym spełniony został warunek zawieszający, pod którym umowa ta została zawarta - podała Netia w komunikacie.

W grudniu Netia i P4 podpisały umowę o świadczenie usług, przewidującą włączenie przez Netię usług i produktów telefonii komórkowej P4 do oferty dla klientów Netii i/lub wprowadzenie przez Netię i P4 wspólnej oferty usług i produktów telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz dystrybucji przez Netię, pod własną marką i we własnym imieniu, tych produktów i usług.

Umowa o współpracy z P4 pozwoli Netii zaoferować pod własną marką zarówno usługi komórkowe, jak i konwergentne. Netia informowała wcześniej, że komercyjne wprowadzenie usług komórkowych i konwergentnych do oferty Netii planowane jest w 2008 roku.

Umowa miała wejść w życie z chwilą uzyskania przez P4 zgody China Development Bank.

Netia ma 23,4 proc. udziałów P4, operatora sieci Play.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Netia ma zgodę China Development Bank na umowę z P4

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl