SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

New Europe Consultancy dla Partner of Promotion

W corocznym raporcie The Holmes Report oceniającym europejskie agencje PR Partner of Promotion otrzymała tytuł New Europe Consultancy of The Year 2005.

To już piąta w ciągu ostatnich trzech miesięcy nagroda doceniająca najwyższy poziom doradztwa agencji.

Zdaniem jury z The Holmes Group agencja Partner of Promotion jest bardzo dobrym przykładem jak wielkiego przełomu w ostatnich latach dokonała branża PR w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Dzisiaj poziom usług oferowanych przez wyróżniane w European Consultancy Report Card 2005 jest bardzo wysoki i taki sam we wszystkich krajach. Potwierdzeniem tego było zdobycie przez Partner of Promotion w ubiegłym roku statuetki SABRE za komunikację kryzysową oraz znalezienie się wśród pięciu agencji wyróżnionych za najlepsze strategie w Europie.

– Ubiegły rok był niewątpliwie najlepszy dla naszej agencji. Potwierdzają to udane uruchomienie przez nas własnej sieci agencji europejskich oraz otrzymane przez nas ostatnio nagrody – Lider Doradztwa im Eugeniusza Kwiatkowskiego, dwie nagrody w branżowym europejskim konkursie Magellan oraz Złoty Spinacz za działania antykryzysowe dla TUnŻ Nationwide. Razem z Piotrem Talarkiem, Dyrektorem Zarządzającym –  jesteśmy niezwykle dumni, że udało nam się razem z naszym zespołem osiągnąć tak wysoki poziom profesjonalizmu, doceniany przez największe autorytety w światowym PR – mówi Paweł Trochimiuk, Prezes Zarządu Partner of Promotion.

Przygotowując raport firma The Holmes Group skontaktowała się bezpośrednio z kilkuset agencjami w całej Europie. Członkowie Jury spotkali się z ponad 80-cioma firmami oraz ponad 100 klientami i ekspertami branżowymi.

The Holmes Group jest wydawcą jednego z najbardziej szanowanych raportów branży PR w USA. Od 16 lat publikuje „PR Agency Report Card”, który jest wyznacznikiem pozycji agencji public relations na rynku. W tym roku, po raz drugi, został opublikowany raport opisujący europejski rynek public relations. – Mamy nadzieję, że Raport dostarczy podstawowych informacji, niezbędnych specjalistom do spraw PR, którzy zmagają się z wyzwaniem komunikowania przekazów firmy i marki w tym jednym z najbogatszych i najbardziej zróżnicowanych rynków świata – mówi Paul A. Holmes, Prezes Zarządu The Holmes Group.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: New Europe Consultancy dla Partner of Promotion

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl