SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa akcja Glaubicz Garwolińska Consultants

Glaubicz Garwolińska Consultants odpowiedzialna za PR na rzecz kampanii antynarkotykowej.

Agencja PR Glaubicz Garwolińska Consultants będzie odpowiadała za realizację w Polsce kampanii antytytoniowej, przeprowadzanej na zlecenie Komisji Europejskiej.
 
„Help – dla życia bez tytoniu” to społeczna kampania, która swoim zasięgiem obejmuje wszystkie państwa Unii Europejskiej. Adresowana jest do młodych ludzi – zarówno palących jak i niepalących. Jej twórcy chcą przede wszystkim zwracać uwagę na absurdalność palenia. Stąd też wykorzystanie papierowych gwizdków w spotach reklamowych emitowanych w styczniu w telewizji czy też nowopowstała „strefa absurdu” na portalu www.help-eu.com.
 
Od strony merytorycznej nad kampanią czuwają lokalne organizacje zajmujące się zwalczaniem palenia oraz międzynarodowa grupa specjalistów w dziedzinie zdrowia. Partnerem merytorycznym kampanii w Polsce jest Fundacja „Promocja Zdrowia”.
 
W ramach kampanii Glaubicz Garwolińska Consultants odpowiada za koordynację działań związanych z akcją w Polsce oraz za kontakty z mediami.
 
W drugim roku kampanii w jej tworzenie będą włączeni młodzi ludzie. Mogą zabierać głos na specjalnie uruchomionym dla nich forum ( http://pl.help-eu.com/youthandtobacco/index-16.htm). Do współpracy zaproszone zostały również młodzieżowe organizacje zrzeszone w Youth Forum Jeunesse.
 
Glaubicz Garwolińska Consultants jest członkiem Worldcom Public Relations Group – międzynarodowej sieci niezależnych firm zajmujących się public relations. To właśnie firmy zrzeszone w Worldcom Public Relations Group realizują kampanię „Help” w poszczególnych państwach Unii Europejskiej.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa akcja Glaubicz Garwolińska Consultants

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl