SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta Sferii

Od Nowego Roku - rozmowy w Sferii tańsze nawet do 35%

Nowi Abonenci wybierając jedną z sześciu taryf telefonicznych mogą od 1 stycznia do 28 lutego skorzystać z dodatkowej promocji w czterech wydaniach - za dodatkowy miesięczny abonament już od 3 zł netto mogą rozmawiać z trzema wybranymi numerami - lokalnymi, międzystrefowymi, międzynarodowymi lub komórkowymi nawet do 35% taniej przez cały czas trwania Umowy abonenckiej. Abonent może aktywować jeden lub wszystkie cztery promocyjne pakiety i wybrać po trzy numery w ramach każdego pakietu: Moje numery lokalne, Moje numery międzystrefowe oraz Moje numery komórkowe i Moje numery międzynarodowe.

Pakiet Moje numery lokalne to tańsze o 25 % rozmowy z trzema wybranymi numerami lokalnymi za jedyne 3 zł netto abonamentu miesięcznie. W ramach pakietu Moje numery międzystrefowe Klient może zdecydować się również na tańsze o 35% rozmowy międzystrefowe z trzema numerami w ramach abonamentu za usługę w wysokości 3 zł netto. Tańsze o 20% mogą być także rozmowy z trzema numerami komórkowymi za 5 zł netto abonamentu miesięcznie w pakiecie Moje numery komórkowe. Promocja dotyczy również połączeń międzynarodowych -w cenie miesięcznego abonamentu 5 zł netto pakietu Moje numery międzynarodowe Abonent może rozmawiać z trzema wybranymi numerami międzynarodowymi o 35 % taniej. Wybrane numery Abonent może w każdej chwili bezpłatnie wymienić na inne ze strefy objętej aktywowanym pakietem.
Wszyscy Klienci mogą również skorzystać z usługi "Moje numery", w której zapłacą tylko 1 grosz netto za minutę rozmowy z 6 wybranymi numerami Sferii. Abonament za jeden numer to jedynie-1 zł netto miesięcznie.

Nowi Klienci w ramach abonamentu Taryfy Wszechstronnej i Rozważnej otrzymują do wykorzystania promocyjne 30 minut miesięcznie połączeń lokalnych i 45 minut połączeń lokalnych w przypadku Taryfy Firmowej i Rozgadanej. Wybierając Taryfę Wieczorną Klient otrzymuje miesięcznie w ramach abonamentu w wysokości 55 zł netto promocyjne 800 minut połączeń lokalnych i międzystrefowych w godzinach 20.00-8.00. Polecając Sferię innej osobie, która również zostanie Abonentem Sferi, Klient zapłaci za jeden abonament tylko 1 zł netto, przy dwóch poleconych osobach - dwa abonamenty po 1 zł netto.

Do 16 stycznia można też jeszcze skorzystać z promocji internetowej, w której przez trzy miesiące Klient płaci tylko połowę abonamentu w P@kietach 15h, 200MB oraz 500MB.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta Sferii

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl