SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa promocja w sieci Idea

Od 30.07.2004 r. w sieci Idea dostępna jest nowa oferta promocyjna "Sekunda po sekundzie" czyli Idea rzuca wyzwanie konkurentom w walce o klientów abonamentowych

Od 30.07.2004 r. (do odwołania) w sieci Idea dostępna jest nowa oferta promocyjna *Sekunda po sekundzie" - adresowana dla nowych klientów indywidualnych, poszukujących atrakcyjnej oferty abonamentowej.

Od kilku miesięcy trwa ostra walka operatorów o użytkowników telefonów na kartę (prepaid). Dawno jednak nie było żadnej interesującej oferty dla użytkowników ofert abonamentowych, którzy czują się czasem pokrzywdzeni nowymi atrakcyjnymi ofertami prepaid i koncentrowaniu się operatorów na tej części rynku GSM w Polsce.

Badania rynkowe wykazały, że polscy klienci oczekują przede wszystkim:
- dużych pakietów darmowych minut
- 1-sekundowego naliczania
- nowoczesnych telefonów w niskich cenach

Aby wyjść naprzeciw tych oczekiwa   klient *w korzystających z ofert abonamentowych (postpaid), Idea zdecydowała się na wprowadzenie nowej promocji *Sekunda po sekundzie", ponieważ łączy w sobie:
- aż do 12 darmowych godzin rozmów
- 1-sekundowe naliczanie
- super telefony w atrakcyjnych cenach - w tym  NOWOŚCI RYNKOWE - SIEMENS C65, SIEMENS CX65

Decydując się na skorzystanie z promocji 'Sekunda po sekundzie' abonent otrzymuje pakiet darmowych godzin wraz z 1-sekundowym naliczaniem. W promocji dostępne są wszelkie telefony zgodnie z cennikiem w ofercie Idea dla Ciebie. Korzyści dla abonenta zależą od wybranego przez niego planu taryfowego:

Korzyści dla abonenta
Czas dla Ciebie
1-sekundowe naliczanie
Nowa Idea Optima 30
Nowa Idea Optima 60 60 dodatkowych minut miesięcznie przez 6 miesięcy (razem 6 godzin) Sekunda bez opłaty abonamentowej przez 6 miesięcy
Nowa Idea Optima 90
Nowa Idea Optima 120
Nowa Idea Optima 240 60 dodatkowych minut miesięcznie przez 12 miesięcy (razem 12 godzin) Sekunda PRO bez opłaty abonamentowej przez 12 miesięcy

1-sekundowe naliczanie dotyczy wszystkich połącze  , a nie tylko tych z dodatkowego pakietu godzin! A otrzymane darmowe godziny wymienne są na SMS-y (1 minuta = 4 SMS-y) i można je wykorzystać na połączenia w ramach sieci Idea (bez połącze   na numery specjalne i bezpłatne).

Nową ofertę Idei prezentowała będzie silna kampania reklamowa w TV, radiu, na billboardach oraz w prasie oraz materiały reklamowe i informacyjne w punktach sprzedaży, a także działania BTL.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa promocja w sieci Idea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl