SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nową propozycja operatora Fone

Operator telekomunikacyjny Fone wprowadził do swojej oferty usługi taniej i prostej w obsłudze telefonii internetowej Fonemon.

W połowie stycznia 2006 roku pojawiły się na rynku innowacyjne usługi Fonemon wrocławskiego operatora Fone. Kierowane są one przede wszystkim do użytkowników domowych oraz małych i średnich firm. Dzięki usługom Fonemon wszyscy użytkownicy mogą tanio dzwonić – co warte podkreślenia, korzystając z dotychczasowego aparatu telefonicznego - do każdego abonenta sieci telekomunikacyjnej stacjonarnej i GSM, w kraju i za granicą. Oferowane połączenia są bezpłatne między abonentami sieci Fonemon 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dla pozostałych rodzajów połączeń operator Fone proponuje niskie stawki dostępne w postaci dwóch planów taryfowych - Startowego i Aktywnego.

Nawiązanie połączenia lub jego odbiór może odbyć się bez konieczności uruchamiania komputera. Możliwe jest to dzięki podłączeniu adaptera telefonii internetowej Fonemon-ATA, który użytkownik nabywa chcąc przyłączyć się do sieci Fonemon. Stosując to rozwiązanie nie ma potrzeby zmiany numeru lub łącza telekomunikacyjnego. Do urządzenia podłącza się obecną linie telefoniczną wraz z aparatem telefonicznym oraz łącze internetowe i komputer. Dzięki temu rozmowy wychodzące realizowane są przez Internet, natomiast połączenia przychodzące mogą być odbierane przez dotychczasową linię telefoniczną. Fonemon-ATA jest w pełni skonfigurowanym terminalem - w celu skorzystania z usług Fonemon wystarczy je tylko podłączyć.

Unikalną zaletą rozwiązania Fonemon-ATA jest samoczynne przełączanie aparatu telefonicznego na łącze telekomunikacyjne w przypadku zaniku zasilania, bądź utraty dostępu do Internetu. Dzięki temu użytkownicy mają zagwarantowany kontakt telefoniczny ze światem. Urządzenie może pracować zarówno na łączach internetowych lokalnych dostawców Internetu, jak również z produktami dostępnymi na rynku, takimi jak Neostrada czy DSL. Jednorazowy koszt zakupu adaptera telefonii internetowej Fonemon-ATA to 249,00 zł brutto. Można nabyć je w sklepie internetowym FONE (www.sklep.fone.pl).

Operator zapewnia, że jakość połączeń telefonicznych jest porównywalna do telefonii tradycyjnej.

Wprowadzeniu usług Fonemon towarzyszy akcja promocyjna. Pierwsze 100 osób, które zakupi Fonemon-ATA w sklepie internetowym Fone będzie mogło korzystać z usług bez pobierania miesięcznych opłat za użytkowanie konta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nową propozycja operatora Fone

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl