SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa strategia Discovery

Discovery Channel silniej w Europie

Discovery Networks Europe poinformował o planach znacznego rozszerzenia w najbliższych miesiącach działalności i obecności na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). DNE zamierza osiągnąć ten cel poprzez zwiększenie liczby łączy Discovery Channel w tym regionie.

Od 30 września 2002 r. liczba ścieżek transmisji programów najważniejszego kanału firmy zwiększy się w Europie z trzech do pięciu.

Przewiduje się, że dedykowane łącza wzmocnią regionalny charakter kanału i umożliwią Discovery opracowywanie ramówek programowych lepiej dostosowanych do potrzeb lokalnych odbiorców. Nowe łącza obejmą kraje Beneluksu, Europę Środkową, Włochy, Skandynawię, Bliski Wschód, Afrykę oraz Turcję.

"Jesteśmy przekonani o potencjale rozwojowym tkwiącym w płatnej telewizji na terenie Europy. Uważamy jednak, że sukces jest uwarunkowany właściwym reagowaniem na potrzeby rynku, a lokalizacja to najefektywniejszy sposób na osiągnięcie tego celu" - powiedział Robin Paxton, dyrektor DNE.

Discovery Channel już teraz zapewnia znaczny zakres lokalizacji językowej. Nowe łącza umożliwią nadawanie w pełni zlokalizowanych ramówek programowych dla każdego rynku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa strategia Discovery

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl