SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa Trybuna Śląska

Zmiany w makiecie i szacie graficznej

"Trybuna Śląska" (Polskapresse) przystąpiła do zmian w makiecie i szacie graficznej. Pojawi się również nowe logo gazety - informuje wydawca.

Wszystkie dodatki tematyczne od ubiegłego tygodnia ukazują się z nową winietą i w nowej szacie. Systematycznie zmianie uległy również wszystkie strony wewnątrz gazety.

Gazeta nie zmienia się pod względem merytorycznym, żadna z rubryk nie zostaje zlikwidowana. Coraz więcej miejsca zajmować będzie rubryka "WASZE SPRAWY", opierająca się na kontakcie z czytelnikiem i interweniowaniu w jego sprawach. Czytelnicy znajdą jeszcze więcej porad i podpowiedzi jak radzić sobie z problemami i przeszkodami życia codziennego. Od tego poniedziałku, tj. 20 stycznia, czytelnicy będą codziennie informowani na łamach o zmianach. Codziennie też, na stronie trzeciej, publikowana jest w pomniejszeniu strona pierwsza gazety, łamana już wg nowej makiety i nowym logo (prawdziwa pierwsza publikowana jest bez zmian) - mówi Zenon Nowak Dyrektor ds. marketingu Trybuna Śląska.

Pierwsza strona "Trybuny Śląskiej" z nowym logo i w nowym układzie ukaże się w najbliższą sobotę, 25 stycznia i będzie to dzień, kiedy czytelnicy otrzymają już cała zmienioną gazetę.

Prace nad nowym logo i nową makietą trwały od wakacji 2002 roku. Ich autorem jest warszawskie Studio Q, posiadające na swoim koncie m.in. współpracę z Gazetą Wyborczą, Super Expressem i Rzeczpospolitą. Wprowadzenie zmian zostało poprzedzone badaniami fokusowymi, w których zmiany zostały zaakceptowane przez czytelników Trybuny Śląskiej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa Trybuna Śląska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl