SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe częstotliwości do rozdania

KRRiT: Nowe częstotliwości w Krynicy i Kościerzynie.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji opublikowała na swoich stronach internetowych ogłoszenie z nowymi częstotliwościami dla Krynicy i Kościerzyny. W tym pierwszym przypadku ma zostać udzielona koncesja na nadawanie na częstotliwość 104,6 MHz, natomiast drugi punkt Ogłoszenia dotyczy rozszerzenia koncesji o częstotliwość 100,7 MHz.

Po rozstrzygnięciu konkursu w Krynicy będzie można słuchać nowego programu lokalnego o charakterze uniwersalnym. Według założeń ma on zawierać różne rodzaje audycji słownych i słowno-muzycznych poświęconych tematyce lokalnej oraz odnoszących się do miejscowości objętych zasięgiem nadawania. Udział audycji słownych w godzinach 6:00-23:00 ma stanowić nie mniej niż 10% tygodniowego czasu nadawania.

W Kościerzynie na częstotliwości 100,7 MHz będzie można natomiast usłyszeć istniejącą już stację radiową o zasięgu lokalnym i charakterze uniwersalnym. Pozostałe ustalenia dotyczące audycji słownych przypominają te z pierwszego punktu Ogłoszenia.

Termin składania wniosków upływa 22 sierpnia 2005 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe częstotliwości do rozdania

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl