SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe funkcje w Adobe Creative Cloud

Podczas konferencji Create Now Adobe zaprezentowało dostępne dla użytkowników usługi Creative Cloud nowe funkcje programu Photoshop oraz Creative Cloud dla zespołów.

Nowe funkcje w Adobe Creative Cloud

Użytkownicy Creative Cloud zyskali dostęp do szeregu nowych funkcji Photoshopa CS6. Wśród nich znalazło się wsparcie dla ekranów Retina w MacBookach Pro oraz obsługa inteligentnych obiektów dla galerii Rozmyć i filtru Skraplanie. Ponadto, Photoshop w usłudze Creative Cloud został wzbogacony o szybki eksport CSS tekstów i obiektów, import próbek kolorów oraz usprawnienia kadrowania i obróbki obiektów 3D.

Można też już korzystać z usługi Creative Cloud dla zespołów. Oferuje ona dostęp do tych samych narzędzi co Creative Cloud dla użytkowników indywidualnych, z dodaną możliwością pracy w grupie. W usługę wbudowany jest system obsługi grup roboczych i scentralizowanego zarządzania usługą. Ponadto, Creative Cloud dla zespołów oferuje 100 GB miejsca w chmurze. Przy zakupie rocznego abonamentu usługa jest dostępna w cenie 67 euro miesięcznie za jedno stanowisko. Klienci, którzy posiadają pakiet CS3 lub nowszy mogą przystąpić do Creative Cloud dla zespołów w cenie 48 euro miesięcznie za jedno stanowisko w pierwszym roku.

Adobe zaprezentowało też Creative Cloud Connection, aplikację do synchronizacji plików z Creative Cloud, pakiet szkoleń do Creative Cloud, aktualizację do Muse - programu pozwalającego tworzyć strony internetowe dla przeglądarek i urządzeń mobilnych - oraz Digital Publishing Suite Single Edition do tworzenia jednorazowych publikacji na iPada.

Adobe zdradziło też ilu użytkowników ma system Creative Cloud. Łącznie z usługi korzysta już milion osób, z czego ponad 326 tysięcy zdecydowało się na płatną subskrypcję.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe funkcje w Adobe Creative Cloud

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl