SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe kampanie prezerwatyw Unimil

Unimil - ruszyła czerwcowa kampania multimedialna przygotowana przez MTR Media

Unimil S.A., największy w kraju producent prezerwatyw rozpoczął w czerwcu kampanię reklamową dwóch linii produktowych - luksusowych prezerwatyw "Special Collection" oraz "Kremu potęgującego doznania erotyczne". Prezes Unimilu, P.Grzegorz Winogradski całkowity budżet kampanii określił na "ponad milion złotych".

Głównym motywem kampanii promującej "Special Collection" jest skojarzenie z bilardem, sportem popularnym wśród grupy docelowej drogich prezerwatyw. Kreacja jest dziełem działu marketingu firmy Unimil, planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja MTR Media. Kampania rozpoczęła się na przełomie maja i czerwca sponsorowaniem rozgrywek prowadzonych przez Polski Związek Bilardowy w ramach warszawskiego Pikniku Olimpijskiego. Zasadniczym nośnikiem kampanii są billboardy 6x3 zlokalizowane w 8 największych aglomeracjach. "Chętnie wykorzystujemy outdoor w naszych kampaniach, po raz pierwszy jednak zdecydowaliśmy się na tablice formatu 6x3. Według uzyskanych przez nas danych skuteczność takich tablic jest kilkakrotnie wyższa niż tablic standardowych - zdradza Winogradski i dodaje - "celem naszym było podkreślenie ekskluzywnego charakteru całej linii Special Collection a zwłaszcza prezentowanej na billboardach prezerwatywy Max Love posiadającej wypustki i środek znieczulający pozwalający na przedłużenie stosunku".

"Krem potęgujący doznania erotyczne" to nowość w portfolio firmy a kampania ma charakter launchu produktu. Krem zawiera ekstrakty roślin o działaniu afrodyzjakalnym, działa pielęgnująco i nawilżająco, skierowany jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Bezpośrednie wsparcie sprzedaży kremu zapewnić mają symulujące trójwymiarowość nalepki podłogowe rozmieszczone w hipermarketach; wsparciem mediowym będzie kampania o charakterze product placement w pismach erotycznych. "Przeprowadzenie kilku sesji zdjęciowych pokazujących zastosowanie kremu w praktyce okazało się przeżyciem dość specyficznym" - uśmiecha się Tomek Konopka z MTR Media, pomysłodawca tej części kampanii. "Erotyki niezwykle rzadko wykorzystywane są w promocjach jakichkolwiek produktów, wierzę jednak, że dla tego produktu Unimilu będą świetnym kanałem komunikacji" - wyjaśnia.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe kampanie prezerwatyw Unimil

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl