SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe władze i strategia Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej. Lech Kaczoń dalej prezesem

Walne zgromadzenie członków Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej wybrało jej nową radę na kolejną kadencję. Prezesem organizacji, z której odeszła firma Cityboard Media, pozostał Lech Kaczoń.

Nowe władze i strategia Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej. Lech Kaczoń dalej prezesem

Oprócz Lecha Kaczonia (z firmy Promike) w skład nowej rady Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej weszli Kalina Janicka (Clear Channel Poland), Marcin Gromnicki (Mini Media), Marek Kuzaka (AMS S.A.), Andrzej Magdziak (Ströer Polska) i Krzysztof Przybyłowski (CAM Media). Swoje funkcje będą pełnić przez najbliższe trzy lata.

Walne zgromadzenie Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej nakreśliło też główne kierunki działań organizacji w najbliższym roku. Priorytetami będą kontakty z przedstawicielami samorządów w celu poprawy funkcjonowania nośników reklamy w przestrzeni publicznej. Do końca lipca br. rada IZGR przygotuje ostateczną wersję dokumentu „Zasady funkcjonowania nośników reklamy w przestrzeni publicznej”. Władze stowarzyszenia uzasadniają, że może on stać się podstawą dla opracowania w niedalekiej przyszłości nowoczesnych, całościowych koncepcji sytuowania nośników reklamy w polskich miastach. Izba deklaruje, że będzie nadal współpracować z instytucjami rządowymi w zakresie projektowanych nowelizacji ustaw, w których znajdują i znajdą się przepisy związane z reklamą i przekazem reklamowym.

Jednocześnie członkowie IZGR zaakceptowali zmiany w statucie organizacji, które powiązane są z dostosowaniem jego zapisów do nowej rzeczywistości prawnej i technicznej rynku reklamowego w Polsce. Znowelizowany statut zacznie obowiązywać członków izby po zatwierdzeniu przez sąd rejestrowy.

Ponadto walne zgromadzenie IZGR przyjęło do wiadomości, że firma Cityboard Media z dniem 26 maja br. zrezygnowała z członkostwa w stowarzyszeniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe władze i strategia Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej. Lech Kaczoń dalej prezesem

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kurna
Czyli betonik zostaje... Czyli nic się nie zmieni... Czyli Cityboard ma rację wychodząc z tego grajdołka:)
odpowiedź