SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowość "Gazety Prawnej"

"Gazeta Prawna" ma nowy cotygodniowy dodatek

"Pracodawca i Pracownik" to tytuł nowego cotygodniowego dodatku dziennika "Gazeta Prawna". Po raz pierwszy ukaże się on w czwartek 21 sierpnia. (więcej poniżej)
Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

Znajdą się w nim informacje na temat prawa pracy, BHP, ubezpieczeń społecznych, podatków, rachunkowości (pod kątem kwestii związanych z zatrudnieniem) i zarządzania. Czytelnicy znajdą także praktyczne porady i odpowiedzi na listy.

"Odbiorcami dodatku <> mają być nie tylko specjaliści, zajmujący się w firmach sprawami kadrowymi i księgowymi, ale także ci wszyscy, którzy poza pełnionymi funkcjami są po prostu pracownikami - mówi Krzysztof Sobczak, redaktor naczelny Gazety Prawnej - Na łamach dodatku "Pracodawca i Pracownik" przedstawiać będziemy wiele informacji niezbędnych w codziennych relacjach zatrudniający - zatrudniony".

Dodatek będzie ukazywał się w formacie A3 (tak jak grzbiet główny Gazety Prawnej), na białym papierze. Jego objętość to 16 kolumn.

Redaktorem prowadzącym jest Katarzyna Żaczkiewicz-Zborska, zastępca redaktora naczelnego "Prawnej".

Nowy dodatek to nie ostatnie nowości "Gazety Prawnej". We wrześniu ukaże się kolejny dodatek "Urząd i Obywatel". Kontynuowany będzie także rozwój GP jako nośnika informacji gospodarczej. Jesienią 2003 roku rozbudowane zostaną kolumny gospodarcze, więcej będzie aktualności ekonomicznych, komentarzy i analiz. Rozszerzony zostanie dział informacji z kraju i ze świata.

Także 21 sierpnia do Gazety Prawnej dołączona będzie płyta CD-ROM pt "Idealny pracownik - dobry pracodawca". Poza przepisami prawnymi, orzecznictwem sądów i poradami z zakresu zarządzania kadrami i rekrutacji, na płycie znajdą się m.in. testy psychologiczne wykorzystywane przez działy personalne, wzory listów motywacyjnych i cv w 4 językach.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowość "Gazety Prawnej"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl