SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy Google Play będzie dostępny dla Glass?

Google wprowadziło nową wersję platformy Google Play dla przeglądarek internetowych. Wkrótce może ona być dostępna także dla okularów Glass.

Article

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Google uruchomiło sklep Google Play dla przeglądarek w takiej wersji, w jakiej od jakiegoś czasu jest on już dostępny na urządzeniach mobilnych (więcej na ten temat). Platforma działa teraz szybciej, a interfejs został uproszczony i stał się bardziej przejrzysty. Po lewej stronie ekranu pojawiło się niewielkie menu do nawigacji w Google Play, dające szybki dostęp do propozycji Google, naszych aplikacji oraz gier. Może się jednak okazać, że w drodze są kolejne zmiany.

Serwis Android and Me zwrócił uwagę na to, że od uruchomienia przez Google nowej wersji platformy dystrybucji cyfrowej, okulary Google Glass wyświetlane są jako jedno z kompatybilnych z nią urządzeń. Ciągle jednak nie da się ich wybrać, by zainstalować na nich jakąś aplikację. Wszystko jednak wskazuje na to, że już wkrótce Google zintegruje swój nowatorski gadżet z systemem Play.

Póki co, użytkownicy Glass, by zainstalować na swoich okularach nową aplikację, ciągle muszą korzystać z dedykowanego serwisu My Glass.

O Google Glass i przyszłości tego projektu Wirtulnemedia.pl niedawno rozmawiały z Wojciechem Kalicińskim, jednym z pierwszym polskich użytkowników urządzenia (przeczytaj ten wywiad).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy Google Play będzie dostępny dla Glass?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl