SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Oddajcie nam okładkę z Christiną!

Zamiast Christiny Aguilery na okładce październikowego numeru magazynu "Vibe" znajdzie się zdjęcie Bobby'ego Browna.

Aguilera udzieliła magazynowi wywiadu i wzięła udział w sesji zdjęciowej w ramach promocji swojego nowego albumu "Back To Basics", jednak publikacja artykułu została wstrzymana, kiedy magazyn trafił w ręce nowych właścicieli. Stosunki pomiędzy magazynem i piosenkarką pogorszyły się, kiedy zamiast w papierowej wersji wydawcy postanowili umieścić seksowne zdjęcia artystki wyłącznie na stronie internetowej czasopisma.

Menadżer Christiny Irving Azoff napisał w tej sprawie list oskarżający redakcję o złamanie warunków umowy. "Kiedy dochodzi do zmian w kierownictwie czasopisma, można zrozumieć potrzebę przyjęcia nowego kierunku, ale Christina nadal jest interesującym tematem dla czytelników »Vibe« i chcielibyśmy, aby magazyn wywiązał się ze swoich zobowiązań. Chcemy, żeby oddali nam naszą okładkę!" - mówi przedstawicielka Aguilery Cindy Guagenti.

Z kolei nowy wydawca magazynu Danyel Smith, który został wyznaczony na to stanowisko przez nowych właścicieli, zapewnia w wywiadzie dla "New York Daily News": "Nie mogę się wypowiadać w imieniu poprzedniej redakcji i jej obietnic, które zostały lub nie zostały złożone. Mogę tylko powiedzieć, że nigdy nie powstał gotowy do publikacji artykuł. Rozważaliśmy jedynie opublikowanie w internecie zdjęć Christiny Aguilery, ale ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego zamiaru."

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Oddajcie nam okładkę z Christiną!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl