SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Owsiak popiera program Giertycha?

Jurek Owsiak, organizator przystanku Woodstock i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, popiera program "Zero tolerancji dla przemocy" zaproponowany przez Romana Giertycha.

- W szkole szaleje poczucie bezkarności. Potrzebna jest reforma i dyscyplina. Niektóre pomysły Romana Giertycha są dobre, ale mam zastrzeżenia co do jego osoby. Jemu brak poważania u uczniów oraz nauczycieli, a kary powinna wymierzać osoba z autorytetem - powiedział sobotniemu SE Jerzy Owsiak.

"Podoba mi się pomysł, by uczniów, którzy popełniają wykroczenia w szkole, karać pracami społecznymi. Jestem też za tym, by zepsute w szkole rzeczy naprawiał sam uczeń. A co do telefonów, to moja córka chodzi do szkoły, w której jest zakaz używania komórek i nie mam nic przeciwko temu".
 
"Wobec schludnego stroju mam podobne stanowisko. Przecież są szkoły, w których młodzież nie protestuje przeciwko temu, by założyć mundurek" - mówi Owsiak.

Oto odpowiedź Jurka Owsiaka na artykuł w gazecie Super Express, opublikowany dzisiaj (sobota, 4 listopada), p.t. „Owsiak popiera program Giertycha”:

W żadnym wypadku nie czuję się sojusznikiem decyzji i zmian Pana Romana Giertycha. Moje wszystkie wypowiedzi, których udzieliłem gazecie Super Express, zostały zniekształcone i przedstawione w świetle kompletnie wypaczającym moje poglądy. Nauczyło mnie to jednego, aby nie rozmawiać na tak ważne tematy z dziennikarzami Super Expressu.

Rozmowa z SE została przeprowadzona telefonicznie i nie była przeze mnie autoryzowana - informuje Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Owsiak popiera program Giertycha?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl