SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Morkowski i Patrycja Bruź-Soniewicka za Igora Kaleńskiego na czele Saatchi & Saatchi Polska

W agencji reklamowej Saatchi & Saatchi Polska Piotr Morkowski objął stanowisko CEO, a Patrycja Bruź-Soniewicka - managing directora. Dotychczas kierujący firmą Igor Kaleński odchodzi z niej.

Patrycja Bruź-Soniewicka i Piotr Morkowski, szefowie Saatchi & Saatchi Poland Article

Piotr Morkowski nową dla siebie funkcję CEO Saatchi & Saatchi Polska, zwolnioną przez Igora Kaleńskiego, będzie łączył ze swoim dotychczasowym stanowiskiem CEO agencji Interactive Solutions. Przypomnijmy, że Interactive Solutions została przejęta przez Saatchi & Saatchi w październiku ub.r. (więcej na ten temat).

- Cieszymy się, że Piotr obejmuje nowe stanowisko w strukturach Grupy. Interactive Solutions stała się pod jego sterami wiodącą agencją digitalową. Wierzę, że teraz jego zaangażowanie w Saatchi & Saatchi pomoże firmie rosnąć i otworzy przed nią nowe możliwości - komentuje Robert Senior, CEO Saatchi & Saatchi w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Przez ostatnie sześć lat CEO agencji Saatchi & Saatchi Polska był Igor Kaleński, który obecnie odchodzi z firmy. - Gdy rok temu łączyliśmy się z Interactive Solutions, podjęliśmy z Piotrem Morkowskim decyzję o integracji naszych kompetencji. Dziś ten etap dobiegł końca - komentuje Kaleński. - O kolejnych moich krokach będę mógł powiedzieć więcej już w październiku - dodaje.

Wspólnie z Morkowskim agencją Saatchi & Saatchi Polska będzie zarządzać Patrycja Bruź-Soniewicka, która objęła nowo utworzoną funkcję managing directora. Poprzednio kierowała działaniami digitalowymi w Saatchi & Saatchi Rosja, odpowiadając m.in. za wprowadzenie zintegrowanej oferty i rozwój biznesu. Wcześniej pracowała w agencji BBDO, a także w dziale marketingu PepsiCo. Ogółem z branżą marketingową jest związana od 10 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Morkowski i Patrycja Bruź-Soniewicka za Igora Kaleńskiego na czele Saatchi & Saatchi Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
gratulacje Piotr!!!
11 8
odpowiedź