SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Utrata z ING BSK najlepszym bankowym rzecznikiem prasowym

Są już dostępne wyniki badań firmy ARC Rynek i Opinia. Firma przeprowadzała badania wśród dziennikarzy finansowych, badając ich opinię m.in. na temat najlepszego rzecznika prasowego w polskiej bankowości.

Jak się podał serwis Prnews najlepszym rzecznikiem prasowym zdaniem badanych dziennikarzy okazał się Piotr Utrata z ING Banku Śląskiego. Drugie miejsce przypadło Pawłowi Wróblowi z BRE Banku. Na trzecim uplasował się Piotr Gajdziński z BZ WBK.

Badanie ARC było bardzo oczekiwane przez wszystkich bankowych PRowców. Ich pracę oceniali bądź co bądź główni odbiorcy ich działań – dziennikarze. Zajęcie wysokich miejsc w tegorocznym badaniu (są przeprowadzane raz na dwa lata), to wyróżnienie i docenienie pracy wszystkich wyróżnionych banków.

Dziennikarze oceniali również m.in. najlepsze biura PR banków. W tym przypadku za najlepsze uznano departament PR mBanku. Drugie miejsce zajął ING BSK, trzecie BRE Bank.
Dość ciekawie wygląda wizerunek banków wśród dziennikarzy. Za najlepszy uznano BZ WBK. Drugie miejsce dostało się ING BSK, a trzecie PKO BP. Z kolei wśród najgorszych oceniono Citibank Handlowy, Bank Pocztowy i… PKO BP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Utrata z ING BSK najlepszym bankowym rzecznikiem prasowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl