SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PLL LOT: Robert Moreń szefem komunikacji, Barbara Pijanowska-Kuras rzecznikiem prasowym

Robert Moreń objął w PLL LOT funkcję dyrektora biura komunikacji korporacyjnej, a Barbara Pijanowska-Kuras - rzecznika prasowego. Moreń pracował poprzednio w Banku Pekao SA, w Pijanowska-Kuras - w agencji Imedia PR.

Robert Moreń przez 10 lat pracy w Banku Pekao SA pełnił kolejno funkcje rzecznika prasowego oraz dyrektora zarządzającego i szefa departamentu komunikacji korporacyjnej, był też członkiem komitetu wykonawczego identity & communication Grupy UniCredit. Wcześnie pracował jako dziennikarz m.in. w „Życiu Warszawy”, „Faktach” TVN oraz „Newsweeku”. Z mediami i public relations jest związany od 21 lat.

Barbara Pijanowska-Kuras była dyrektorem zarządzająctm agencji imedia PR, w której zajmowała się szeroko rozumianą komunikacją, szczególnie w zakresie komunikacji zmiany, komunikacji kryzysowej i relacji z mediami. Pracowała m.in. dla klientów z branży ubezpieczeniowej, medycznej, FMCG, energetycznej, hotelarskiej, szkoleniowej i motoryzacyjnej. Ponadto była współzałożycielem 4 communication group, w której prowadziła również projekty marketingowe głównie w zakresie budowania świadomości marek i wsparcia sprzedaży. Wcześniej pracowała w mediach - jako dziennikarz, szef działu informacji i redaktor prowadzący m.in w Radiu Kolor i „Życiu Warszawy” oraz współpracując z TVP 2.

Przez ostatnie pół roku rzecznikiem prasowym LOT-u był Marek Kłuciński, który obecnie odszedł z firmy.

W najbliższym czasie priorytetami w komunikacji PLL LOT będą bardziej proaktywna i bliższa współpraca z mediami, komunikacja wewnątrz spółki, a także budowanie trwałych zewnętrznych relacji instytucjonalnych. - Praktycznie co tydzień wprowadzamy nowe udogodnienia dla podróżnych. Pracujemy też intensywnie nad wewnętrzną restrukturyzacją spółki. Chcemy, by o tym wszystkim doskonale wiedzieli zarówno nasi pasażerowie, partnerzy biznesowi, jak i pracownicy - wyjaśnia Sebastian Mikosz, prezes LOT-u.

Dołącz do dyskusji: PLL LOT: Robert Moreń szefem komunikacji, Barbara Pijanowska-Kuras rzecznikiem prasowym

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
miki
Będą złe wieści, skoro do tłumaczenia głupot zatrudnili aż dwie osoby. A swoją droga miały być cięcia, a jest mnożenie... dyrektorskich stanowisk. Może od razu "gwiazdy" pijaru LOTu odpowiedzą na pytanie, dlaczego tak się dzieje?
odpowiedź
User
Tolek
Pan Kłuciński od początku był jakąś kosmiczną pomyłką - nieogolony i źle ubrany stary dziad rzecznikiem narodowej linii lotniczej!! To był obciach i szczyt prywaty w LOT. Kobieta na pewno będzie lepsza bo na zdjęciu widać, że ładna i potrafi się ubrać. Ale - rzeczywiście - nie wiadomo po co zamiast jednego Chorzewskiego teraz są dwie osoby!
odpowiedź
User
Janek polonista
No to wspolczuc zespolu od jezyka, dwa bledy w komunikacie o lepszej komunikacji, przechodzi sie przez czas, KTORY , a nie JAKI Panie Prezesie, a proaktywna to bardziej aktywna, bardziej proaktywna to belkot.
odpowiedź