SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polska Fundacja Muzyczna dla artystów

Fundacja wystosowała apel do środowiska muzycznego.

Fundacja wystosowała apel do środowiska muzycznego.
 
W przekazanym nam komunikacie napisano:
 
"Prosimy o udostępnienie Polskiej Fundacji Muzycznej Państwa adresów do tworzonej przez nas BAZY DANYCH naszego środowiska. Pozwoli to nam informować o akcjach Fundacji. Liczymy też na informacje z Państwa strony, dotyczące każdej sytuacji, w której PFM mogłaby okazać się pomocna.
 
Dziękujemy tym, którzy już wpisali się do naszej bazy!
 
Polska Fundacja Muzyczna zakończyła 2005 rok wydaniem Kalendarza Muzycznego z fotogramami Marka Karewicza, jesienią wydaliśmy singiel “Dwa Plus Jeden: Interpretacje 2005”, patronowaliśmy imprezom muzycznym, powstał też Fundusz Pomocowy, z którego uruchomiliśmy środki dla Ludzi Muzyki, którzy z powodu chorób znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.
 
Wszystkie te akcje wspierane były przez Artystów i środowisko muzyczne w przekonaniu, że warto wspomagać Fundację, mogącą w przyszłości być źródłem pomocy dla nich samych.
 
Będziemy wdzięczni za wybranie Polskiej Fundacji Muzycznej, posiadającej status Organizacji Pożytku Publicznego, przy tegorocznym rozliczaniu się z fiskusem i przekazaniu 1% swoich podatków na rzecz naszej środowiskowej organizacji."
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Fundacja Muzyczna dla artystów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl