SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poszukiwania inwestora dla telewizji Puls

Prowincja Braci Mniejszych Konwentualnych oo. Franciszkanów szuka inwestora dla spółki Telewizja Puls, która jest właścicielem koncesji telewizji Puls.

- Prowadzimy rozmowy z inwestorem, ale jest za wcześnie, aby mówić o szczegółach - powiedział "Media&Marketing Polska"o. Zdzisław Dzido, prezes Telewizji Puls.

Dzido nie ujawnił nazwy firmy, z którą trwają rozmowy, dodał jedynie, że decyzje mogą zapaść w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Zakon oo. franciszkanów jest większościowych udziałowcem spółki Telewizja Puls, ponad 40 proc. udziałów ma spółka Ster powiązana z Polsatem przez osobę Heronima Ruty, członka rady nadzorczej Polsatu, mniejszościowym udziałowcem jest Dariusz Trzeciak, który wspólnie z Prowincją oo. Franciszkanów występował o koncesję. Produkcją programów dla Pulsu zajmuje się spółka Antena 1 powiązana z Polsatem, zaś sprzedażą reklam - PM, biuro reklamy Polsatu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poszukiwania inwestora dla telewizji Puls

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl