SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Powstanie druga edycja show „Projekt Lady” Małgorzaty Rozenek

- Na pewno powstanie druga edycja programu „Projekt Lady”. Trudno rezygnować z tak dobrze przyjmowanego przez widzów formatu - mówi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. - Chcemy przeprowadzić tak samo dobry casting jak przy pierwszej serii - podkreśla prowadząca Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Projekt Lady" Article

Program „Projekt Lady” Małgorzaty Rozenek zadebiutował na antenie TVN 27 czerwca br. Bohaterki programu to 12 dziewczyn, które do tej pory nie stroniły od hucznych i zakrapianych imprez, wulgarnego języka oraz wyzywających zachowań. Rozenek stara się nauczyć je dobrych manier i przemienić je w prawdziwe damy. Pomagają jej w tym: trener protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska i trener rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz.

„Projekt Lady” miał pierwotnie znaleźć się w wiosennej ramówce TVN, ale stacja podjęła decyzję o przeniesieniu jego emisji na lato br. - To, że „Projekt Lady” nie pojawił się w emisji wynika z szerszej polityki stacji, zmierzającej do większej elastyczności ramówki. Po pierwsze staramy się reagować na sytuację na rynku reklamowym, po drugie dać widzom więcej w sezonach letnim i zimowym, kiedy tradycyjnie w dużych stacjach dominują powtórki - tłumaczył w marcu br. na łamach Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN.

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN podkreśla, że stacja świadomie podjęła decyzję o przeniesieniu emisji programu „Projekt Lady” na lato. - Byłem bardzo zaskoczony i zasmucony relacjami w mediach, które twierdziły, że program nie został pokazany wiosną br., bo pewnie nam się nie udał i będzie klapą. Okazało się to całkowitą nieprawdą - skonfrontowaliśmy ten program z rynkiem i okazało się, że jest megahitem. Dlaczego? W tym programie nie ma po prostu żadnej ściemy, jest w nim za to prawda o młodych kobietach, które utraciły miłość swojej rodziny, które w swoim życiu się pogubiły. Wciąż pamiętam jedną z bohaterek. Opowiadała sytuację, kiedy wraz z matką szła na zakupy. Matka poprosiła córkę, aby ta szła kilka metrów za nią. Wstydziła się swojego dziecka. Nigdy nie zapomnę łez tej dziewczyny. Były dowodem na to, że jej pozorne wykolejenie nie było kwestią tego, że siedziało w niej zło, tylko dowodem, że jej najbliższe otoczenie nie stworzyło jej żadnej szansy życiowej. Sukces tego programu tkwi po prostu w jego autentyczności - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak.

Na razie nie wiadomo, kiedy druga edycja „Projekt Lady” pojawi się w TVN.

- „Projekt lady” okazał się wielkim sukcesem. Program co tydzień zdobywa ponad 2 mln widzów i 20 proc. udziałów w rynku. Te liczby nas cieszą. Pracujemy już nad drugim sezonem. Skupiamy się na tym, żeby przeprowadzić tak samo dobry casting jak przy pierwszej serii. Zależy nam na dziewczynach, które nie odrzucą wyciągniętej ręki i skorzystają z zaoferowanej pomocy. Po zakończonej produkcji stacja będzie myśleć nad datą emisji - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl prowadząca program Małgorzata Rozenek.

W pierwszym półroczu br. udział TVN w rynku telewizyjnym wyniósł 10,5 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Powstanie druga edycja show „Projekt Lady” Małgorzaty Rozenek

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fajnie
Bardzo się cieszę!
odpowiedź
User
CooLek
Dobra decyzja, fajny program. W końcu w te wakacje coś ruszyło pod tym względem. Oby latem, ale i zimą były premiery nowych programów. Zimą powinna być największa oglądalność z wiadomych przyczyn. Niech w końcu i ten sezon zapełnią dobrymi programami. O... widziałbym zimą nowy X FACTOR, tworzony tym razem w ścisłej współpracy z producentami brytyjskiej edycji, żeby tym razem ten świetny program z wielkim potencjałem miał u nas ręce i nogi. No to zobaczymy, czy rynek w końcu się zmieni na lepsze i do gry na stałe wejdą 2 sezony - letni i zimowy (przede wszystkim)
odpowiedź
User
Marysia
Im mniej Rozenek w tym programie tym lepiej. Nie wiem po co ona tam jest :P
84 29
odpowiedź
User
Elo
Swietny program. A trio: Agata i dwie Patrycje - trzy czorty i szatany ale oglada się je z rozbawieniem !
58 21
odpowiedź
User
michu
Ciekawe czy w nowej edycji wprowadzą lekcje języka angielskiego prowadzone przez M.Rozenek, bo ma kobieta do tego talent:P
33 16
odpowiedź