SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eksperci z firm Amrest, Apsys, Atrium, Dentons, Pradera, Unibail i Yes nowymi członkami zarządu PRCH

Do zarządu Polskiej Rady Centrów Handlowych dołączyło siedem nowych osób, będących przedstawicielami takich firm, jak: Amrest, Apsys, Atrium, Dentons, Pradera, Unibail i Yes.

Article

Nowi eksperci w zarządzie stowarzyszenia to: Justyna Kur (reprezentuje firmę Apsys), Grzegorz Grajkowski (Unibail-Rodamco-Westfield), Piotr Staniszewski (Dentons), Agata Brzezińska (Pradera), Paweł Korobacz (Yes Biżuteria), Jakub Bilik (Amrest), i Karol Bartos (Atrium European Real Estate).

Wspomniani eksperci dołączają do struktury zarządu składającej się dotychczas z następujących osób: Aleksandra Zentile-Miller (Chapman Taylor) - prezes, Elżbieta Dmowska-Mędrzycka (Mediadem) - wiceprezes, Radosław Knap - dyrektor generalny, Marek Cichocki (Reteam Poland) i Sebastian Koziara (Regus).

Oznacza to, że łącznie w zarządzie stowarzyszenia znajduje się 12 ekspertów.

- W czasach zmian zachodzących na rynku oraz zmieniającego się otoczenia legislacyjnego, kluczowy jest dialog i wypracowanie porozumienia wśród wszystkich podmiotów naszego rynku. Jako stowarzyszenie not-for-profit chcemy odgrywać ważną rolę jako think-thank branżowy, w badaniach rynku i edukacji, wspieraniu firm członkowskich oraz kształtowaniu zasad i norm, a także promocji pozytywnego wizerunku branży - komentuje Aleksandra Zentile-Miller, prezes Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Jednym z pierwszych efektów prac nowego zarządu jest m.in. wzmocnienie flagowego wydarzenia targowo-konferencyjnego organizowanego co roku przez PRCH, czyli konferencji ReDI 2019 (odbywać się ona będzie od 29 do 30 maja). Wydarzenie zostało wzmocnione o nowe sektory biznesu oraz sposoby dotarcia do klientów. Metamorfozę przeszła również jego identyfikacja wizualna i komunikacja branżowa.

Polska Rada Centrów Handlowych jest największą organizacją w Polsce skupiającą firmy i ekspertów związanych z branżą nieruchomości handlowych. Stowarzyszenie funkcjonuje na zasadach non-profit.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Eksperci z firm Amrest, Apsys, Atrium, Dentons, Pradera, Unibail i Yes nowymi członkami zarządu PRCH

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Powodzenia
nowemu zarzadowi
odpowiedź