SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Premier nie rozróżnia braci

Prezydent czy prezes PiS? Lech czy Jarosław Kaczyński?

Wiele osób - wśród nich współpracownicy premiera - wciąż nie radzi sobie z odróżnieniem braci bliźniaków - uważa "Super Express".

Na stronie internetowej premiera Kazimierza Marcinkiewicz (www.marcinkiewicz.org) znajdziemy wszystkie ważniejsze fakty z działalności szefa rządu. Jego sejmowe wystąpienia i informacje na temat klubu parlamentarnego PiS.

Jest tu również głośne wystąpienie prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego, kiedy polemizował on z sejmowej trybuny z szefem PO Donaldem Tuskiem. I tu-byk! Byk największy z możliwych. Wystąpienie Jarosława ilustruje zdjęcie... jego brata prezydenta Lecha Kaczyńskiego - pisze dziennik.

"Rzeczywiście musiało dojść do nieporozumienia wśród współpracowników premiera z jego biura poselskiego. Zwrócimy im uwagę i zasugerujemy zmianę zdjęcia. A za uwagę dziękujemy" - mówi rzecznik szefa rządu Konrad Ciesiołkiewicz.

Mniej pokorni - według dziennika - okazali się wspomniani współpracownicy z biura poselskiego Kazimierza Marcinkiewicza w Gorzowie Wlkp. "Gratuluje panu spostrzegawczości, bo ja nie jestem w stanie stwierdzić, czy to jest pan prezes, czy prezydent" - szedł w zaparte Marcin Wojtecki z biura premiera, gdy zadzwonił do
niego dziennikarz gazety.

Po kilku minutach Wojtecki oddzwonił jednak do dziennikarza, jeszcze raz pogratulował spostrzegawczości i zapewnił: "Dla spokoju i zupełnej pewności wyborców zmienimy zdjęcie" - zapewnił "Super Express".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Premier nie rozróżnia braci

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl