SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ProMarka wybrała Sigmę

W wyniku postępowania przetargowego Polskie Stowarzyszenie Wytwórców Produktów Markowych ProMarka powierzyło agencji obsługę komunikacyjną kampanii edukacyjno-społecznej na rzecz produktów markowych zaplanowanej na najbliższe miesiące.

Polskie Stowarzyszenie Wytwórców Produktów Markowych ProMarka zostało założone w 1997 roku. Inicjatorami powstania Stowarzyszenia byli przedstawiciele firm z branży dóbr szybko zbywalnych (FMCG).

 Obecnie do Stowarzyszenia należy blisko pięćdziesiąt firm. Podstawowym celem ProMarki jest szeroko rozumiane działanie na rzecz budowania, promowania i ochrony znaku towarowego - marki - jako sposobu wyróżnienia produktu, a także ochrona produktów markowych oraz ich konsumentów. ProMarka reprezentuje wytwórców produktów markowych w kontaktach z administracją rządową, organizacjami społecznymi i innymi instytucjami w zakresie walki z podróbkami i fałszerstwami.

Stowarzyszenie wybrało zaproponowaną przez agencję Sigma koncepcję kampanii oraz powierzyło jej realizację, w tym opracowanie materiałów informacyjnych, organizację konkursów prasowych, konferencji i spotkań prasowych, utrzymywanie kontaktów z dziennikarzami i prowadzenie innych działań komunikacyjnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ProMarka wybrała Sigmę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl