SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Promocja TP zatwierdzona

Prezes UKE zatwierdził 11 kwietnia 2007 r. promocję TP pn. "150 darmowych minut z Poleceniem zapłaty lub Zleceniem stałym".

Projekt zmiany Cennika usług telekomunikacyjnych tp w zakresie promocji pn. "150 darmowych minut z poleceniem zapłaty lub Zleceniem stałym" został przedłożony przez Telekomunikację Polską S.A. w dniu 27 lutego 2007 r. Promocja ta polega na oferowaniu Klientom TP, którzy aktywują usługę Polecenie zapłaty albo Zlecenie stałe (na zmienną kwotę z rachunku bankowego klienta w terminach i kwocie wynikających z faktury tp) pakietu 25 darmowych minut przez okres 6 kolejnych miesięcy. W ramach pakietu minut nie są pobierane opłaty za inicjację połączeń. Po przekroczeniu limitu 25 minut w danym okresie rozliczeniowym, opłaty za połączenia są pobierane zgodnie z opłatami w danym planie telefonicznym. Niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.

Promocja jest adresowana do Abonentów korzystających z następujących planów telefonicznych:

Plan tp 60 minut za darmo,
Plan tp darmowe weekendy,
Plan tp darmowe wieczory i weekendy,
Plan sekundowy tp dom,
Plan startowy tp biznes oraz profile w dostępach ISDN Octopus rozliczane zgodnie z tym planem,
Plan sekundowy tp oferta podstawowa,
Plan ISDN tp podstawowy,
Plan ISDN tp Premium,
Plan ISDN tp darmowe wieczory i weekendy,
Plan tp socjalny,
Plan tp standardowy oraz profile ISDN Octopus rozliczane zgodnie z tym planem,
Plan tp niedrogi,
Plan tp aktywny,
Plan tp startowy.

TP planuje wprowadzić powyższą promocję dla nowych użytkowników bezgotówkowych form płatności w okresie od 1 maja 2007 r. do 31 stycznia 2008 r.

Prezes UKE stwierdził, iż koszt świadczenia puli 150 darmowych minut zostanie pokryty z oszczędności wynikających z redukcji kosztów we wszystkich planach taryfowych, których ta promocja dotyczy, jak również spełniony został wymóg określenia warunków promocji na podstawie przejrzystych, obiektywnych i niedyskryminujących kryteriów.

W związku z tym, Prezes UKE nie zgłosił sprzeciwu do przedmiotowej zmiany cennikowej i może być ona wprowadzona w życie - podano w komunikacie UKE.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Promocja TP zatwierdzona

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl