SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Prudential reklamuje się jako szczery pracodawca (wideo)

Zaczęła się kampania reklamowa firmy ubezpieczeniowej Prudential zachęcająca do współpracy z nią jako przedstawiciel handlowy. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają firmy marketingowe BBDO Warszawa, Konqubinat, Papaya Films i Starcom.

Article

Reklamy w ramach kampanii przedstawiają jasne i uczciwe zasady współpracy Prudential z jego przedstawicielami ubezpieczeniowymi. Jest mowa zarówno o dobrych, jak i gorszych stronach takiej pracy.

- Nasza nowa kampania pokazuje, że o zawodzie przedstawiciela ubezpieczeniowego można mówić w ciekawy i motywujący  sposób. W trakcie kolejnych tygodni będziemy odczarowywać negatywne stereotypy, które przylgnęły do tego zawodu. Przy okazji, budujemy wizerunek Prudential, dla którego dotrzymywanie słowa to kluczowa wartość, dzięki której jest godnym partnerem dla swoich pracowników i współpracowników - opisuje Tomasz Borchowiec, dyrektor marketingu i komunikacji korporacyjnej w Prudential.

Akcja reklamowa jest prowadzona od 11 kwietnia w telewizji (spot w kanałach ogólnych i tematycznych), prasie, internecie (oprócz reklam - serwis kariera-prudential.pl dla osób myślących o pracy w branży ubezpieczeniowej), na outdoorze (reklamy na nośnikach zewnętrznych i w środkach komunikacji miejskiej) oraz poprzez cykl bezpłatnych seminariów w wybranych miastach. Działania będą prowadzone do końca czerwca.

Strategię i kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa BBDO Warszawa. Spoty - wyreżyserowane przez Konqubinat, duet Karoliny Lewickiej i Tomka Kapuścińskiego - wyprodukował dom produkcyjny Papaya Films, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Prudential reklamuje się jako szczery pracodawca (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl