SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Publicysta „W Sieci” Jerzy Jachowicz prowadzącym „Rozmowę dnia” w radiowej Jedynce

Jerzy Jachowicz, stały publicysta tygodnika „W Sieci”, dołącza do grona gospodarzy cyklu wywiadów „Rozmowa dnia” emitowanych w radiowej Jedynce ok. godz. 12.20 w ramach pasma „W samo południe". Będzie prowadził rozmowę raz w tygodniu.

Jerzy Jachowicz, fot. TV Republika Article

Pierwszy raz „Rozmowę dnia” Jerzy Jachowicz będzie prowadził w piątek. Pozostałymi gospodarzami tego cyklu wywiadów są Krzysztof Grzesiowski, Antoni Trzmiel, Wincenty Pipka, Marek Mądrzejewski i Samuel Pereira.

Jerzy Jachowicz od września ub.r. prowadzi dwie audycji w Polskim Radiu 24: „Kulisy spraw” (innymi gospodarzami są Michał Majewski, Rafał Dudkiewicz, i Łukasz Kurtz) oraz „Dwoje na jednego” (razem z Elizą Olczyk).

Jachowicz jest obecnie stałym publicystą tygodnika „W Sieci”, współpracuje również z „Gazetą Polską Codziennie”. Wcześniej w porannym wydaniu audycji „Zapraszamy do Trójki” prowadził cykl „Z Archiwum Jerzego Jachowicza”, gdzie opowiadał o wydarzeniach, którymi zajmował się jako dziennikarz śledczy.

W latach 1989-2005 był dziennikarzem „Gazety Wyborczej”, a potem pracował w „Newsweek Polska” i „Dzienniku”. Był działaczem opozycji demokratycznej (NSZZ „Solidarność”), jest jednym z prekursorów dziennikarstwa śledczego w Polsce.

Według badania Radio Track od września do listopada ub.r. udział Jedynki w rynku słuchalności wynosił 8,9 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Publicysta „W Sieci” Jerzy Jachowicz prowadzącym „Rozmowę dnia” w radiowej Jedynce

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
a
Jerzy Jachowicz, Krzysztof Grzesiowski, Antoni Trzmiel, Wincenty Pipka, Marek Mądrzejewski i Samuel Pereira

Godny podziwu pluralizm poglądów serwuje nam za nasze pieniądze publiczne radio.
39 12
odpowiedź
User
umiarkowany i rozsądny
Jachowicz? Ten z lewicowej "Wyborczej"?
15 14
odpowiedź
User
xm
Czy ten dziadziuś nie powinien być od dawna na emeryturze, zwłaszcza gdy ten któremu medialnie służy obniżył wiek emerytalny?
25 13
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Jachowicz? Ten z lewicowej "Wyborczej"?

Jachowicz zrezygnował z pracy w "Wyborczej" już ponad dziesięć lat temu, w 2005 roku. :D Nie dał rady tam pracować i zrezygnował. :) W ostatnich latach pracował już w dużo lepszej prasie. :D
16 35
odpowiedź
User
mof
Jak widać każdy może być radiowcem, w dzisiejszych czasach nie trzeba mieć do tego predyspozycji, wystarczy legitymować się jedynie słusznymi poglądami.
27 9
odpowiedź