SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio Gdańsk zyskuje, RMF FM nowym liderem

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC w okresie wrzesień - listopad 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w Trójmieście.

Na pozycję lidera - z drugiego miejsca - awansowało RMF FM (z 14,60 proc. do 16,80 proc.). Z kolei na drugie miejsce spadła Trójka (z 17,00 proc. do 14,00 proc.). Ostatnią pozycję podium zajęło Radio ZET (spadek z 12,10 proc. do 11,00 proc.). Na czwartą lokatę - z pozycji szóstej - awansowało Radio Gdańsk (z 7,60 proc. do 10,40 proc. udziału).

 wrzesień 2011 : listopad 2011grudzień : luty 2012marzec : maj 2012czerwiec 2012 : sierpień 2012wrzesień 2012 : listopad 2012
Radio RMF FM14,6%16,8%15,8%14,1%16,8%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia17,0%15,0%15,7%15,7%14,0%
Radio ZET12,1%11,5%10,4%11,2%11,0%
Polskie Radio Gdańsk7,6%7,3%8,5%7,6%10,4%
Radio Złote Przeboje Trefl 103 i 99,2 FM (Trójmiasto)7,8%10,3%7,6%9,6%10,2%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia8,9%7,9%5,8%6,4%7,0%
Radio RMF MAXXX (Trójmiasto)5,3%3,9%6,3%7,7%4,4%
Radio Eska Rock3,1%3,6%5,1%5,1%4,0%
Radio ESKA (Trójmiasto) 4,7%4,5%5,5%3,2%3,8%
Radio TOK FM7,4%5,6%4,8%6,1%3,5%
Radio Maryja1,3%4,4%1,4%2,2%3,2%
Radio RMF Classic1,6%1,8%3,7%2,8%2,8%
Radio Plus Gdańsk1,8%2,8%2,7%1,2%2,3%
Radio Kaszebe1,5%1,3%1,8%2,3%2,1%
Radio CHILLI ZET2,3%1,8%2,7%3,0%1,9%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia1,2%0,5%0,5%0,5%0,7%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,8%0,6%1,4%0,6%0,6%
n=907908909914901
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Gdańsk zyskuje, RMF FM nowym liderem

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kolo_seba
w te badania nie wierze, nie znam nikogo kto słucha Radia Gdańsk. No chyba moherowcy
odpowiedź
User
Pomorzanin
Kolo seba moherowcem nie jestem a lubię słuchać radio gdańsk.
odpowiedź