SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio Plus Warszawa nie dla Ad.pointu

Sąd Rejonowy w Warszawie dokonał zmian w składzie zarządu spółki Nadawca.

17 października br. Sąd Rejonowy w Warszawie XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wpisał do KRS-u zmiany w składzie zarządu spółki Nadawca (właściciela stacji Radio Plus Warszawa), będące wynikiem uchwały podjętej w dniu 20 września przez Prowincję Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie). Wniosek złożony przez Radio Plus Polska Sp. z o.o. (spółka zależna grupy Ad Point) został oddalony - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Sąd Rejonowy dokonał wpisu po czterech tygodniach od złożenia wniosku i po zapoznaniu się z pełną dokumentacją dostarczoną przez OO. Franciszkanów i Radio Plus Polska Sp. z o.o..

Wydanie przez Sąd Rejonowy postanowienia potwierdza, że od 21 września br. jedynym uprawnionym do składania oświadczeń woli w imieniu Nadawca Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, jest zarząd powołany przez OO. Franciszkanów w składzie: Artur Łobodziński - Prezes Zarządu, Zdzisław Dzido - Członek Zarządu, Mariusz Słowik -  Członek Zarządu.

Zdaniem przedstawicieli "nowego" Radia Plus w związku z tym wszystkie czynności prawne jakie w imieniu spółki Nadawca Sp. z o.o. zostały podjęte przez: Ryszarda Wojciechowskiego, Sebastiana Wojciechowskiego i Przemysława Oracza (przedstawicieli sieci radiowej Ad.point) są nieważne i były czynione przez nich jako osoby fizyczne a nie Zarząd Spółki Nadawca Sp. z o.o.

Przypomnijmy, że 31 października startuje nowa katolicka sieć radiowa spółki założonej przez Archidiecezję Krakowską - Radio Plus Kraków. Jak wynika z nieoficjalnych informacji nowa sieć ma nazywać się Radio Vox a prawdopodobny format muzyczny to soft rock.

Na początku Radio Vox będzie można słuchać w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Koszalinie, Szczecinie, Gryficach i Lipianach.

Sieć ma docelowo liczyć 25-30 stacji i objąć zasięgiem technicznym ponad 50 proc. mieszkańców Polski. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Plus Warszawa nie dla Ad.pointu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl