SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio Pogoda już nadaje w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku

Kierowane do seniorów Radio Pogoda 1 marca br. rozpoczęła nadawanie w Bydgoszczy, Wrocławiu i Aglomeracji Śląskiej. Stacja zastąpiła w tych miastach Rock Radio.

Article

Radio Pogoda w Bydgoszczy można słuchać na częstotliwości 103,5 FM, we Wrocławiu na 106,1 FM, w Aglomeracji Śląskiej - na 94,5 FM. Uruchomienie kolejnych stacji pod marką Radio Pogoda było możliwe dzięki zmianie nazwy trzech rozgłośni Grupy Radiowej Agory nadających poprzednio w tych miastach jako Rock Radio. Zgodę na tę zmianę wyraziła w styczniu br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Agora o nią wnioskowała, bo zdaniem spółki Radio Pogoda ma większy potencjał niż Rock Radio.

Radia Pogoda nadaje od połowy 2015 roku w Krakowie, Poznaniu, Opolu oraz w Warszawie. Gra ono piosenki z lat 40., 50. i 60. XX wieku, a na antenie można usłyszeć Krystynę Loskę, Ksawerego Jasieńskiego, Wojciecha Pijanowskiego i Magdalenę Olszewską - Mikołajczak. Program stacji skierowany jest do osób w wieku powyżej 50 lat.

Nadającego muzykę rockową Rock Radia nadal można słuchać w eterze w czterech polskich miastach - w Warszawie, Poznaniu, Opolu i Krakowie, a także w internecie.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział Rock Radia w okresie w listopada ub.r. od stycznia br. wyniósł 0,6 proc.

 

 

Dołącz do dyskusji: Radio Pogoda już nadaje w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
x
Eska Rock , Rock Radio , dobrze , że na Śląsku jeszcze się Antyradio ostało bo naprawdę nie byłoby czego słuchać
odpowiedź
User
gość
I to by było na tyle - szkoda prądu na to nadawanie
odpowiedź
User
D.K.
Ale kit! jakiś dramat.
odpowiedź