SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Pogoda już nadaje w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku

Kierowane do seniorów Radio Pogoda 1 marca br. rozpoczęła nadawanie w Bydgoszczy, Wrocławiu i Aglomeracji Śląskiej. Stacja zastąpiła w tych miastach Rock Radio.

Article

Radio Pogoda w Bydgoszczy można słuchać na częstotliwości 103,5 FM, we Wrocławiu na 106,1 FM, w Aglomeracji Śląskiej - na 94,5 FM. Uruchomienie kolejnych stacji pod marką Radio Pogoda było możliwe dzięki zmianie nazwy trzech rozgłośni Grupy Radiowej Agory nadających poprzednio w tych miastach jako Rock Radio. Zgodę na tę zmianę wyraziła w styczniu br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Agora o nią wnioskowała, bo zdaniem spółki Radio Pogoda ma większy potencjał niż Rock Radio.

Radia Pogoda nadaje od połowy 2015 roku w Krakowie, Poznaniu, Opolu oraz w Warszawie. Gra ono piosenki z lat 40., 50. i 60. XX wieku, a na antenie można usłyszeć Krystynę Loskę, Ksawerego Jasieńskiego, Wojciecha Pijanowskiego i Magdalenę Olszewską - Mikołajczak. Program stacji skierowany jest do osób w wieku powyżej 50 lat.

Nadającego muzykę rockową Rock Radia nadal można słuchać w eterze w czterech polskich miastach - w Warszawie, Poznaniu, Opolu i Krakowie, a także w internecie.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział Rock Radia w okresie w listopada ub.r. od stycznia br. wyniósł 0,6 proc.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Pogoda już nadaje w Bydgoszczy, Wrocławiu i na Śląsku

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
x
Eska Rock , Rock Radio , dobrze , że na Śląsku jeszcze się Antyradio ostało bo naprawdę nie byłoby czego słuchać
25 13
odpowiedź
User
gość
I to by było na tyle - szkoda prądu na to nadawanie
26 16
odpowiedź
User
D.K.
Ale kit! jakiś dramat.
21 15
odpowiedź
User
ts
Lizut położył wszystko. Rock Radio było jak Złote Przeboje...dla leciwych seniorów, więc zmiana jest niewielka. Może oprócz Kakao...
18 13
odpowiedź
User
swordfish
Szkoda, że nadajniki Antyradia i MuzoFM we Wrocławiu nie obejmują całego miasta.
14 13
odpowiedź