SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rafał Pasieka: z Instytutu Pamięci Narodowej na szefa marketingu w PKN Orlen

Rafał Pasieka pełni funkcję dyrektora wykonawczego ds. marketingu w koncernie paliwowym PKN Orlen - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Poprzednio przez wiele lat stanowisko to zajmował Leszek Kurnicki.

Article

Do lutego br. funkcję dyrektora wykonawczego ds. marketingu w PKN Orlen pełnił Leszek Kurnicki. W firmie pracował od 2008 roku, odszedł za porozumieniem stron.

Biuro prasowe Orlenu nie odpowiedziało na nasze pytania dotyczące dotychczasowej kariery zawodowej Rafała Pasieki. Z ustaleń Wirtualnemedia.pl wynika, że Pasieka ostatnio był dyrektorem biura administracyjno-gospodarczego w Instytucie Pamięci Narodowej. Poprzednio przez kilka lat był zastępcą prezesa w spółce Ciech SA (od 2006 roku). Wcześniej od 2003 roku pracował też w biurze zamówień publicznych w Urzędzie Miasta Warszawa. Kierował również biurem zarządcy komisarycznego Warszawy. W Orlenie już kiedyś pracował, w biurze zamówień publicznych.

W swojej karierze związany był również z takimi firmami, jak Dressta (dystrybutor maszyn budowlanych), Daewoo Handels i LTP Polska.

Od lutego br. wiceprezesem Orlenu ds. korporacyjnych jest Mirosław Kochalski, który wcześniej pracował w wielu firmach równocześnie z Rafałem Pasieką. Gdy Pasieka był wiceprezesem Ciechu, prezesem był Kochalski. Gdy ten kierował Biurem Zamówień Publicznych w Urzędzie Miasta Warszawy - Pasieka był pracownikiem tego wydziału. Gdy Kochalski został zarządcą komisarycznym w stołecznym magistracie, Pasieka kierował jego biurem. Kiedy wcześniej Pasieka był zatrudniony w biurze zamówień publicznych Orlenu, Kochalski był jego dyrektorem.

Dołącz do dyskusji: Rafał Pasieka: z Instytutu Pamięci Narodowej na szefa marketingu w PKN Orlen

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wow
Ciekawy przebieg kariery...
26 9
odpowiedź
User
Festung Breslau
PiS - owski świat kolesi, i tyle?
25 9
odpowiedź
User
Bojarasz
No to teraz wszystkie aspekty związane z Orlenem zostaną utajnione. Będzie trzeba mieć niezłą przepustkę - "legitkę" żeby dowiedzieć się czegoś więcej o strategii tej firmy. A jak coś przeskrobie to i tak konsekwencji nie poniesie. Wzorem piss-maków swoją tekę zniszczy.
28 8
odpowiedź