SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rekord Motoroli

Motorola poinformowała o rekordowych wynikach drugiego kwartału 2005 roku.

Wartość sprzedaży firmy wyniosła 8,83 mld USD i wzrosła w porównaniu z analogicznym okresem 2004 roku o 17%. Firma odnotowała również rekordowe przychody z działalności bieżącej w wysokości 0,38 USD na akcję, co oznacza wzrost o 52% w stosunku do wyniku z drugiego kwartału ubiegłego roku (który wyniósł 0,25 USD na akcję). Sytuacja bilansowa firmy uległa dalszemu wzmocnieniu ? pozycja gotówkowa netto wyniosła 7,5 mld USD.

- Uzyskaliśmy bardzo dobre wyniki w drugim kwartale, które przekroczyły nasze oczekiwania - powiedział prezes Motoroli Ed Zander.  W każdym z czterech podstawowych obszarów naszej działalności wzrosła rentowność. Wprowadziliśmy nowe, atrakcyjne dla klientów produkty. Dostarczamy naszym odbiorcom na całym globie szereg rozwiązań, które zbliżają nas do realizacji wizji Seamless Mobility. Zainicjowaliśmy pierwszy w historii firmy program wykupu akcji, który potwierdza, jak bardzo ważne są dla nas długoterminowe wyniki finansowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rekord Motoroli

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl