SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Resort nauki daje cztery dni w przetargu na obsługę mediową kampanii „Zawód naukowiec”

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyznaczyło cztery dni robocze na przygotowanie oferty w postępowaniu na zakup czasu antenowego do kampanii pod hasłem „Zawód naukowiec”. W briefie stawia bardzo szczegółowo określone wymagania.

Kadr ze spotu z kampanii „Zawód naukowiec”Article

Resort nauki ogłosił w czwartek w godzinach popołudniowych postępowanie na zakup czasu antenowego w telewizjach do kampanii pod hasłem „Zawód naukowiec”. Termin składania ofert mija 23 września br., czyli w najbliższą środę. Biorąc pod uwagę, że w tym okresie przypada weekend, agencje mają cztery robocze dni na przygotowanie ofert.

W ramach zaplanowanej na okres od 26 do 31 października br. kampanii mają być emitowane cztery 30-sekundowe spoty  z udziałem ambasadorów kampanii „Zawód naukowiec”. Ministerstwo w briefie bardzo szczegółowo określiło, w których stacjach tv i o jakich porach mają być emitowane reklamy. W TVP ma być wyemitowanych 100 spotów w takich kanałach jak  TVP1 i TVP2 (śniadaniowe i po południu),  TVP info (rano i po południu),  TVP Kultura (po południu i wieczorem),  TVP Seriale (po południu i wieczorem),  TVP Historia (po południu i wieczorem),   TVP Polonia (cały dzień); TVN (łącznie 100 lub 101 spotów we wszystkich stacjach TVN, TVN Style, TVN24, TVN Biznes i Świat; w TVN rano i po południu, w pozostałych wieczorem); w Polsacie 30 spotów  rano i popołudniu oraz 70 spotów w Polsat Cafe (rano i wieczorem).

Oferty mogą składać te agencje, które dysponują zamawianym przez resort czasem antenowym, co potwierdzą np. umową zawartą z nadawcą danego programu.

Głównym kryterium wyboru (70 proc.) jest wskaźnik GRP podany dla wszystkich kanałów łącznie w grupie 16-49, cena stanowi 30 proc.

Dołącz do dyskusji: Resort nauki daje cztery dni w przetargu na obsługę mediową kampanii „Zawód naukowiec”

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Giwer
Hmmm... ustawione?
odpowiedź
User
daria g
no jasne, że ustawione
odpowiedź
User
no
PO na swoim !
odpowiedź