SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM traci w Krakowie, zyskują Złote Przeboje i Radio ZET

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres sierpień - październik 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w Krakowie.

RMF FM traci w Krakowie, zyskują Złote Przeboje i Radio ZET

Na pozycji zdecydowanego lidera utrzymało się RMF FM (spadek z 29,00 proc. do 27,60 proc.). Drugie miejsce zajęła Trójka (z 11,10 proc. do 9,50 proc.). Ostatnie miejsce podium należało do Jedynki (wzrost z 8,70 proc. do 8,90 proc.). Czwartą lokatę zajęło Radio ZET (z 7,80 proc. do 8,20 proc. udziału).

 sierpień 2011 : październik 2011listopad 2011 : styczeń 2012luty 2012 : kwiecień 2012maj 2012 : lipiec 2012sierpień 2012 : październik 2012
Radio RMF FM29,0%26,5%27,7%25,9%27,6%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia11,1%11,1%8,3%13,0%9,5%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia8,7%9,7%7,9%9,0%8,9%
Radio ZET7,8%7,2%10,2%8,8%8,2%
Radio Złote Przeboje Wanda 92,5 FM (Kraków)6,0%5,8%3,2%6,0%7,9%
Radio TOK FM4,3%6,8%6,8%5,2%5,3%
Radio RMF MAXXX (Kraków)7,3%5,8%7,2%4,9%5,3%
Polskie Radio Kraków5,7%5,3%6,1%4,7%4,7%
Radio Eska Rock3,3%4,3%5,4%4,2%4,2%
Radio Maryja2,2%1,0%2,4%1,8%3,7%
Radio RMF Classic3,9%3,4%4,8%4,4%3,3%
Radio ESKA (Kraków)3,0%3,3%3,0%3,4%2,2%
Radio CHILLI ZET2,0%2,0%2,0%2,3%1,8%
Radio Plus Krakó0,9%0,6%0,3%1,4%1,7%
AntyRadio 101,3 FM (Kraków)1,9%1,7%1,2%0,9%1,4%
Radio PLANETA FM (Kraków)0,5%0,6%0,5%0,7%1,1%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia0,5%0,6%0,8%1,2%0,9%
Radio 103,8 Roxy FM (Kraków)0,2%0,5%0,8%0,1%0,6%
Radio Alfa (Kraków)0,6%1,3%0,4%0,4%0,5%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,4%1,0%0,2%0,3%0,5%
Radio Bajka (Kraków)0,1%0,1%0,1%0,3%0,2%
Radiofonia (Kraków)0,3%0,2%0,1%0,1%0,0%
n=906907909907895

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF FM traci w Krakowie, zyskują Złote Przeboje i Radio ZET

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zetek
Radio kraków spada nie tylko w regionie,ale też w samym mieśćie..No,no. A tyle kasy wywalili na falbanki:strone,nowe sygnaly, prowadzących z rmf-u. No i kupa.Ich słuchacz głupi nie jest i ma pewnie dośc transmisji o mgle w Balicach.
odpowiedź
User
asdw kocham RMF FM
RMF FM i tak najlepsze.
odpowiedź
User
fredka
w Radiu Kraków plastikowa muza i jąkający się prowadzący i ciągle yyyyy,eeee,uuuuu od gości.no i autoreklamy do zarypania słuchacza.najlepsze jest TOK FM! teraz i zawsze!
odpowiedź
User
kropka
Pulit MUSI odejść! kropka
odpowiedź