SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF i Eska zyskały w województwie wielkopolskim, w dół Radio ZET

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres listopad - styczeń 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w województwie wielkopolskim.

fot. photegenica

fot. photegenica

Pozycję lidera utrzymało RMF FM, które w ciągu roku zanotowało wzrost (z 26,70 proc. do 27,10 proc.). Drugie miejsce obroniła Jedynka  (z 15,8 proc., do 15,3 proc.). Na ostatnim miejscu podium uplasowało się Radio ZET (spadek z 13,9 proc. do 11,5 proc. udziału). Na czwartym miejscu znalazła się Eska (wzrost z 5,4 proc. do 6,6 proc. udziału).
 

 listopad 2010 : styczeń 2011sierpień 2011 : październik 2011wrzesień : listopad 2011październik : grudzień 2011listopad 2011 : styczeń 2012
Radio RMF FM26,7%28,8%28,6%28,0%27,1%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia15,8%10,7%13,8%15,1%15,3%
Radio ZET13,9%15,7%13,6%12,3%11,5%
Radio ESKA (Poznań)5,4%5,1%4,6%6,4%6,6%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia6,7%6,8%7,2%6,6%6,5%
Radio Centrum (Kalisz)1,9%3,4%3,9%3,6%4,2%
Radio Złote Przeboje 88,4 FM (Poznań)4,3%4,7%4,6%3,7%4,1%
Polskie Radio Merkury (Poznań)4,5%3,6%2,7%2,9%3,3%
Radio TOK FM1,4%1,3%2,0%2,1%2,4%
Radio ESKA (Kalisz/Ostrów)2,2%2,5%1,8%2,1%2,1%
Radio Maryja2,2%1,5%1,9%2,0%2,0%
Radio PLANETA (Poznań)1,4%0,8%0,9%1,0%1,2%
Radio ESKA (Piła)0,9%1,1%1,1%1,3%1,2%
MC Radio (Poznań)0,5%1,1%1,2%1,2%1,1%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia0,5%0,6%0,5%0,5%1,0%
Radio Eska Rock (Poznań)1,0%1,5%1,5%1,7%1,0%
Radio PLANETA (Słupca)0,2%0,1%1,1%1,0%0,9%
Radio RMF MAXXX (Poznań)0,8%1,0%0,6%0,7%0,9%
Radio PLANETA (Konin)1,0%0,9%1,0%0,9%0,8%
Radio RMF MAXXX (Piła)1,2%0,7%0,8%0,7%0,7%
Radio Elka (Leszno)1,9%1,7%1,5%1,1%0,7%
Radio Gniezno0,6%0,4%0,5%0,3%0,6%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,2%0,4%0,4%0,3%0,5%
Radio CHILLI ZET0,8%0,5%0,5%0,4%0,4%
Emaus - Katolickie Radio Poznań0,3%0,2%0,3%0,3%0,4%
Radio RMF Classic0,3%0,3%0,3%0,3%0,4%
Radio Sud (Kępno)0,3%0,4%0,1%0,4%0,4%
Radio ESKA (Leszno)0,7%0,7%0,2%0,3%0,2%
Radio Blue FM 103,4 (Poznań)0,1%0,3%0,3%0,1%0,2%
Radio Plus Gniezno0,0%0,1%0,1%0,1%0,2%
Radio 105,4 Roxy FM (Poznań)0,1%0,4%0,4%0,4%0,2%
Radio Konin0,8%0,5%0,3%0,3%0,2%
Radio Plus Koszalin0,1%0,3%0,3%0,3%0,2%
Radio PiN0,1%0,1%0,1%0,0%0,1%
Radio Afera (Poznań)0,2%0,1%0,0%0,0%0,0%


 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF i Eska zyskały w województwie wielkopolskim, w dół Radio ZET

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jour
co sie dzieje z radiem konin? dlaczego tak slabo?
odpowiedź