SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rowland dla Bols i Polmosu Białystok

Central European Distribution Corporation ( rozszerzyła zakres współpracy z Rowland Communications, powierzając jej obsługę w zakresie komunikacji korporacyjnej wszystkich spółek wchodzących do Grupy CEDC.

Oznacza to, że Rowland będzie koordynować komunikację Polmosu Białystok, Bolsa i spółek dystrybucyjnych należących do CEDC w zakresie planów rozwoju, strategii, osiąganych wyników, realizowanych inwestycji itp. Działania z obszaru komunikacji marketingowej wszystkich spółek należących do CEDC są prowadzone przez dział marketingu Grupy CEDC.

Komunikacja w grupie, do której należą CEDC i Polmos Białystok - spółki giełdowe notowane na dwóch różnych rynkach - łączy się z ogromną odpowiedzialnością wobec inwestorów obu firm. Czujemy się zobowiązani zapewnić im właściwy dostęp do informacji. Zasady aktualności, spójności i konsekwencji przekazywanych komunikatów są dla nas priorytetami i dlatego postanowiliśmy objąć nimi wszystkie podmioty należące do Grupy CEDC. Nasza dotychczasowa dobra współpraca z Rowland spowodowała, że zdecydowaliśmy o powierzeniu tej firmie odpowiedzialności za obsługę całej Grupy CEDC w zakresie komunikacji korporacyjnej w Polsce – powiedział William Carey, prezes CEDC.

Rowland współpracuje z CEDC od stycznia 2005 roku. Za obsługę spółki odpowiedzialny jest największy dział firmy - Corporate & Financial Relations.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rowland dla Bols i Polmosu Białystok

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl