SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rozwój firmy Expander

Expander uruchomi w najbliższych dniach Oddziały Partnerskie.

Po odpowiednim przeszkoleniu i nabyciu licencji będą je prowadzić przedsiębiorcy z Olsztyna, Rzeszowa, Gniezna i Mińska Mazowieckiego. Do końca roku powstanie jeszcze przynajmniej pięć takich placówek. - Chcemy współpracować przede wszystkim z przedsiębiorcami z byłych miast wojewódzkich, lecz również z mniejszych, prężnie rozwijąjących się ośrodków - mówi Rafał Krukowski, Dyrektor ds. Rozwoju Zewnętrznej Sieci Sprzedaży w Expanderze.

Partnerzy Expandera mają dostęp do większości produktów - inwestycyjnych, kredytowych i ubezpieczeniowych - dostępnych w macierzystych oddziałach firmy. Mogą także korzystać m.in. z internetowego systemu, który pozwala na wyszukiwanie najlepszych ofert finansowych. Pomocą i wsparciem w bieżącej działalności służą im pracownicy centrali Expandera oraz doświadczeni doradcy finansowi.

Oddziały posiadające status "Partner firmy Expander" mają wystrój i kolorystykę zbliżoną do firmowych placówek Expandera. W każdej placówce partnerskiej ma być zatrudnionych docelowo 2-3 doradców finansowych. - Bardzo starannie dobieraliśmy naszych partnerów. Muszą to być osoby, których działalność utrzyma wysokie standardy jakie wypracowaliśmy dotychczas. Dlatego też, przed rozpoczęciem działalności, partnerzy muszą przejść 3-tygodniowe szkolenie i zdać  nasz wewnętrzny egzamin - mówi Rafał Krukowski. - Expander promuje etos doradcy finansowego kierującego się wyłącznie interesem klienta. Dlatego szkolenia nie obejmują tylko kwestii merytorycznych i produktowych ale też przybliżają misję i zasady działania naszej firmy - dodaje Krukowski.

- Mieszkańcy miast średniej wielkości nie mieli dotychczas dostępu do usług profesjonalnych doradców finansowych. W wielu tych ośrodkach działają oddziały zaledwie kilku największych banków detalicznych. Liczymy na to, że nasi partnerzy, dzięki naszemu wsparciu obejmującemu know-how, specjalne produkty finansowe i silną markę, oraz swojej znajomości lokalnych rynków, osiągną sukces adekwatny do pozycji Expandera na rynku - mówi Małgorzata Zbierada, Prezes Zarządu Expandera.

Expander jest liderem rynku niezależnych doradców finansowych. W pierwszym półroczu 2005 roku wartość kredytów hipotecznych udzielonych za pośrednictwem Expandera sięgnęła 733 mln zł. To o 107 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. W oddziałach Expandera dostępne są oferty 20 banków. Z pomocą Doradców Expandera klienci wpłacają miesięcznie kilka milionów złotych do ponad 70 funduszy inwestycyjnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rozwój firmy Expander

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl