SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rozwój sieci Multimedia Polska

Prokom Software rozwija współpracę z Multimedia Polska.

20 kwietnia 2006 roku Prokom Software SA zawarł z Multimedia Polska SA Umowę Ramową na sprzedaż i serwis sprzętu sieciowego firmy Cisco Systems. Umowa reguluje zasady sprzedaży oraz serwisu urządzeń i oprogramowania firmy Cisco oraz kwestie związane z przeprowadzeniem szkoleń w zakresie dostarczanych urządzeń. Wartość pierwszych zamówień realizowanych w ramach umowy wynosi ok. 8 mln zł. Umowę podpisano na okres do 31 lipca 2007 roku z opcją jej przedłużenia.

Multimedia Polska, to pierwszy operator telewizji kablowej w Polsce, który na skalę komercyjną wprowadził do swojej oferty spakietyzowaną usługę Triple Play („3 w 1”), czyli telewizję kablową, Internet i telefon w jednym, pod nazwą handlową multiPAK. Jest to sztandarowy produkt spółki, którego zaoferowanie klientom nie byłoby możliwe bez nowoczesnych rozwiązań sieciowych firmy Cisco, dostarczonych i zainstalowanych przez specjalistów Prokom Software.

Podpisana umowa ramowa jest kontynuacją współpracy pomiędzy Prokomem i Multimedia. W ramach poprzedniej umowy o wykonanie usług informatycznych Prokom wykonał na rzecz Multimedia m.in.: migrację serwerów MS Windows 2000, zmodernizował system poczty elektronicznej, zrestrukturyzował system usług katalogowych i wdrożył system zarządzania MS SMS.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rozwój sieci Multimedia Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl