SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Saatchi & Saatchi Poland zareklamuje preparaty Novartisu w 17 krajach

Novartis Consumer Healthcare rozszerzył współpracę z agencją reklamową Saatchi & Saatchi Poland o 17 rynków z Europy Środkowej. Obsługa dotyczy wszystkich preparatów bez recepty produkowanych przez koncern.

Patrycja Bruź-Soniewicka i Piotr Morkowski, szefowie Saatchi & Saatchi Poland Article

Na polskim rynku Saatchi & Saatchi Poland pracuje dla kluczowych marek z portflio Novartisu od siedmiu lat. W październiku ub.r. agencja wygrała przetarg na kampanię wprowadzającą markę Cataflam na Węgrzech.

W efekcie realizacji tego zlecenia agencji powierzono kompleksową obsługę reklamową wszystkich preparatów bez recepty produkowanych przez koncern (są to m.in. Voltaren, Fenistil, Theraflu, Otrivin, Vibrocil, Venoruton, Lamisil, Cataflam) na 17 rynkach w Europie Środkowej. Agencja odpowiada za strategię i kreację ich komunikacji.

Novartis to kolejny klient obsługiwany przez Saatchi & Saatchi Poland na wielu rynkach. Agencja pracuje już na 9 rynkach dla marki Ariel, a na 17 dla Pampers (obie należą do Procter & Gamble).

- Dzięki takiemu podejściu klienci korzystają z efektu skali i są w stanie budować synergie w ramach złożonej struktury biznesu, z jaką mamy do czynienia w Europie Środkowej - przekonuje Patrycja Bruź-Soniewicka dyrektor zarządzająca Saatchi & Saatchi Poland. - Nasza perspektywa biznesowa to umacnianie pozycji Agencji na rynku polskim i rozwój portfolio regionalnych klientów. Rozszerzanie współpracy z Novartis jest kolejną odsłoną tego scenariusza. Kolejną i nie ostatnią - zapowiada Piotr Morkowski CEO Grupy Saatchi & Saatchi Poland.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Saatchi & Saatchi Poland zareklamuje preparaty Novartisu w 17 krajach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl