SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Saatchi & Saatchi przejmuje Interactive Solutions

Sieciowa agencja reklamowa Saatchi & Saatchi (należąca do Grupy Publicis) przejmuje agencję interaktywną Interactive Solutions, z którą współpracuje od kilku lat. Interactive Solutions zostanie włączona do polskiego oddziału Saatchi & Saatchi.

Igor Kaleński

Igor Kaleński

Saatchi & Saatchi kupuje Interactive Solutions, żeby wzmocnić swoją ofertę komunikacji zintegrowanej - nie tylko na polskim rynku, lecz również w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki.

- To nie tylko sposób na znaczne zwiększenie atrakcyjności oferty, wartości i pozycji w regionie, ale przede wszystkim narodziny niezwykle kompleksowej i holistycznej oferty, w której DNA zapisana jest integracja. Nasi klienci będą mogli towarzyszyć konsumentom we wszystkich etapach tworzenia relacji z marką w modelu Catch-Connect-Close-Continue - od budowania świadomości, poprzez zaangażowanie, do sprzedaży i obsługi posprzedażowej zorientowanej na lojalizację - opisuje Igor Kaleński, CEO Saatchi & Saatchi Polska. - Dzisiejszy rynek jest trudny. Klienci wymagają wizji i wyróżników na każdym poziomie od planowania przez działania egzekucyjne - zaznacza.

Założona w 2004 roku Interactive Solutions zatrudnia obecnie ponad 160 pracowników w biurach w Warszawie i Poznaniu. Agencja specjalizuje się w tworzeniu i realizacji kompleksowych strategii e-marketingowych, gdzie priorytetem jest zwrot z inwestycji (ROI) przy jednoczesnym wykorzystaniu innowacyjnych technologii.

- Digital staje się coraz ważniejszym elementem w pełni zintegrowanego marketing mix. Biorąc pod uwagę nasz wspólny dorobek i wieloletnią pracę dla najbardziej uznanych marek, akwizycja z pewnością przyniesie wiele korzyści i wzmocni przewagę konkurencyjną Saatchi - przekonuje Piotr Morkowski, CEO Interactive Solutions.

Po przejęciu przez Saatchi & Saatchi, Interactive Solutions zostanie włączona do polskiego oddziału tej agencji, a Piotr Morkowski obejmie w nim funkcję executive vice president. Działania firm będą integrowane na wielu poziomach –- struktury, procesów i oferty. Szczegóły nowej oferty i bardzo precyzyjny krajobraz po połączeniu zostanie przedstawiony w pierwszym kwartale 2014 roku.

Wraz z informacją o połączeniu, szefowie Saatchi & Saatchi Polska i Interactive Solutions przesłali portalowi Wirtualnemedia.pl zabawny list skierowany do swoich klientów. Piszą w nim m.in: „Zarówno w Saatchi & Saatchi, jak i w Interactive Solutions od początku czuliśmy, że byliśmy sobie przeznaczeni. Jednocześnie wiedzieliśmy, że niczym dobrana para możemy być jeszcze bliżej. Możemy stać się jednym, by raz na zawsze zatrzeć granicę pomiędzy tym, co offline i online. Ponieważ wierzymy, że „love works” - „miłość działa”, jesteśmy pewni, że związek dwóch zespołów, które się rozumieją i chcą ze sobą być, daje coś więcej niż tylko ich sumę. Dlatego formalizujemy nasz związek. Już dziś!”.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Saatchi & Saatchi przejmuje Interactive Solutions

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
elmo
wzruszyłem się
odpowiedź
User
ekspert
żenujące zdjęcie - ot branża ciot i pedałów
odpowiedź
User
ona
love works!

a zazdrośnikom i homofobii mówimy nie.
odpowiedź