SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

SEB TFI S.A. zbadało potrzeby swoich Klientów

Już po raz drugi SEB TFI S.A. przeprowadziło badania satysfakcji Klientów .

Celem badania było gruntowne poznanie oczekiwań Klientów SEB TFI SA, poziomu zadowolenia z oferowanych usług oraz czynników decydujących o wyborze funduszy. Na podstawie uzyskanych wyników oraz porównania wskaźników z zeszłorocznymi, SEB TFI S.A. zamierza zarówno podnosić jakość obsługi jak również systematycznie rozwijać ofertę produktów i usług finansowych zgodnie z potrzebami swoich Klientów.

Wyniki tegorocznych badań wykazały, że ogólna opinia o SEB TFI S.A. z roku na rok jest coraz lepsza. Osób bardzo zadowolonych lub raczej zadowolonych ze współpracy z Towarzystwem było 68%, a rok wcześniej odsetek ten wynosił 60%. To niezbity dowód, iż działania podjęte przez SEB TFI SA na przestrzeni ostatniego roku przynoszą rezultaty, a cykliczność badania pozwoli na wymierną ocenę zmian w nastawieniu Klientów.

„Cenne informacje otrzymywane od Klientów oraz same wyniki badań są przez nas wnikliwie analizowane, dając tym samym podstawę do wprowadzenia zmian mających na celu systematyczne podnoszenie standardu świadczonych usług. Uzyskane dane pozwoliły nam bliżej poznać opinie i oczekiwania inwestorów w stosunku do naszego Towarzystwa oraz nowoczesnych instrumentów finansowych. Uważamy, że takie badanie jest konieczne, aby nie tylko podążać za zmieniającym się rynkiem, ale również wychodzić naprzeciw stale rosnącym wymaganiom Klientów” – mówi Michał Jagosz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu SEB TFI S.A.

Badania potwierdziły także, iż podstawowym czynnikiem decydującym o wyborze Funduszy SEB są wyniki zarządzania oraz opinia osoby zaufanej, którą najczęściej są doradcy finansowi – pracownicy domów maklerskich czy banków. Konsekwencją jest wzrost - w porównaniu do roku ubiegłego - bezpośrednich wizyt Klientów w biurach maklerskich, będących podstawowym kanałem komunikacji z TFI. Coraz częściej Klienci SEB TFI S.A. korzystają z Internetu, który stopniowo staje się szybkim i wygodnym sposobem dostępu oraz aktywnego zarządzania środkami zgromadzonymi na rejestrach.

Badania na zlecenie SEB TFI S.A. przeprowadza firma badawcza AcNielsen Polska SP. z o.o.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: SEB TFI S.A. zbadało potrzeby swoich Klientów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl