SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sieci optyczne w Chinach

Siemens zdobył w Chinach trzy nowe zamówienia na dostawy wyposażenia sieci optycznych.

Przedsiębiorstwo China Mobile Communication Corporation (CMCC) złożyło w Siemens ICN trzy duże zamówienia na dostawy wyposażenia sieci optycznych. CMCC to największy w Chinach operator sieci komórkowych. Zawarte umowy mają wartość ponad 14 mln USD i obejmują również obsługę pogwarancyjną. Siemens ICN dostarczy najnowocześniejsze systemy TransXpress Infinity MTS w wersji 2.0 oraz systemy SDH (Synchronous Digital Hierarchy), które zostaną zainstalowane w Pekinie i w prowincji Guangdong (Kwantung). Systemy optyczne nowej generacji umożliwią większą przepustowość, skalowalność i niezawodność infrastruktury sieciowej, zwiększając konkurencyjność CMCC. Siemens ICN już w ubiegłym roku dostarczył rozwiązanie oparte na urządzeniach TransXpress Infinity MTS do krajowej optycznej sieci szkieletowej CMCC o łącznej długości ponad 10 000 km.

Chiny są dla Siemens ICN jednym z najważniejszych rynków. Według ostatnich badań rynkowych firmy RHK w pierwszym kwartale 2002 r. dział sieci optycznych Siemens ICN zajmował na rynku dalekowschodnim czołową pozycję. Siemens ICN stał się liderem rynku przesyłania danych, dzięki uzyskaniu szeregu zamówień, zwłaszcza w Chinach, a także dzięki silnej pozycji w Tajlandii i Indonezji. Firma zawarła już w Chinach wiele umów na dostawy rozwiązań optycznych 10 Gb/s i DWDM, obejmujących ponad 40 000 km sieci.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sieci optyczne w Chinach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl