SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

SMS na Święta, SMS na Nowy Rok

Życzenia świąteczne i noworoczne przesyłane były w tym roku przez miliony Amerykanów i Europejczyków.

Badania America Online pokazały popularność tego typu komunikacji, rywalizującą z konwencjonalnymi kartkami papierowymi i pocztą elektroniczną.

Dane zbierano w Stanach Zjednoczonych oraz pięciu krajach europejskich. Pytani o chęć wysłania wiadomości SMS z życzeniami świątecznymi, ankietowani Amerykanie w 39 proc. przypadków odpowiadali pozytywnie. W Europie wskaźniki te były dużo wyższe. W Wielkiej Brytanii 56 proc., we Francji 66 proc., w Niemczech 79 proc., w Hiszpanii 88 proc. a we Wloszech 91 proc.

Nieco inaczej wyglądały wyniki które uzyskano pytając badanych o chęć wysłania wiadomości SMS z życzeniami dotyczącymi zmieniającego się roku. Tutaj także Amerykanie okazali się mniej entuzjastyczni podczas kiedy w krajach europejskich wyniki wzniosły się nieco w porównaniu do pierwszego badania. W Stanach było to 35 proc, we Francji 85 proc. w Niemczech 88 proc. w Hiszpanii 90 proc. a we Włoszech 92 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: SMS na Święta, SMS na Nowy Rok

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl