SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Spór w TVP3 Białystok

Zarzuty dotyczące organizacji pracy i systemu wynagrodzeń oraz braku porozumienia w podstawowych sprawach korporacyjnych.

Przedstawiciele Biura Zarządu oraz Biura Kadr Telewizji Polskiej S.A. spotkali się we wtorek w Białymstoku z grupą dziennikarzy Białostockiego Koła Syndykatu Dziennikarzy Polskich w TVP oraz Dyrektorem oddziału terenowego TVP w Białymstoku. Celem wizyty było przeprowadzenie rozmów ze stronami sporu, jaki od pewnego czasu narasta w Oddziale.

Istota konfliktu polega na wzajemnych zarzutach dotyczących organizacji pracy i systemu wynagrodzeń oraz braku porozumienia w podstawowych sprawach korporacyjnych - informuje TVP.

Przedstawiciele TVP S.A. delegowani do Białegostoku przez Prezesa Spółki wysłuchali argumentów obu stron i zgromadzili dokumentację w sprawie.

Ustalono, że Prezes Zarządu TVP S.A. powoła specjalny zespół, który zapozna się z  dokumentacją, argumentami obu stron, ustali fakty i dogłębnie zbada sytuację w Oddziale.

Zgodnie z propozycją Syndykatu Dziennikarzy zespół ten dokona także oceny kwalifikacji i dorobku dziennikarzy OTV, w tym również tych, którzy mają zostać zwolnieni w ramach realizacji planu zatrudnienia w spółce na rok 2005.

Zespół powinien zakończyć prace i przedstawić wnioski do 31 sierpnia 2005 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spór w TVP3 Białystok

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl