SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Klubowicze Wyborcza.pl będą mogli uczestniczyć w wideo-spotkaniu Tuska z Michnikiem

W czwartek, 4 lutego, w ramach spotkań Klubu Wyborcza.pl dyskutować będą redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik i Donald Tusk. Rozmowa, której przysłuchiwać się będą mogli członkowie Klubu „Wyborczej”, rozpocznie się o godz. 20.00.

Article

Tematyka będzie dotyczyła spraw bieżących. - Skąd brać nadzieję? I czy w Polsce PiS trwa już zmierzch demokracji? - Od roku z zmagamy się z koronawirusem. Szczepienia to wciąż daleka przyszłość, światowe gospodarki stygną, europejskie rządy nie potrafią razem działać. Władza nie panuje nad epidemią, odwraca uwagę, wzmaga represje, szykuje rozprawę z niezależnymi mediami. W tym krytycznym momencie zapraszamy na spotkanie z Donaldem Tuskiem i Adamem Michnikiem. To kontynuacja już rozpoczętej arcyciekawej i arcyważnej rozmowy sprzed lat – w ten sposób redakcja „Gazety Wyborczej" zachęca wszystkich do udziału w wyjątkowym spotkaniu online, organizowanym już w czwartek, 4 lutego.

Michnik w Warszawie, Tusk w Gdańsku

O godz. 20.00 Adam Michnik z redakcji „Wyborczej" w Warszawie, a Donald Tusk z trójmiejskiej redakcji dziennika w Gdańsku podejmą rozmowę na odległość.

W spotkaniu mogą uczestniczyć członkinie i członkowie Klubu Wyborcza.pl – zaproszenie na wydarzenie otrzymają e-mailem. Rozmowę będzie można oglądać i komentować za pośrednictwem internetowej platformy MS Teams. W związku ze spotkaniem klubowicze Wyborcza.pl otrzymają także kod rabatowy na zakup książek „Szczerze" Donalda Tuska i „W cieniu totalitaryzmu" Adama Michnika z 50-procentową zniżką. Czwartkowe wydarzenie jest promowane na łamach „Gazety Wyborczej", w serwisach Wyborcza.pl oraz na profilach dziennika w mediach społecznościowych.

Klub Wyborcza.pl to nowa, poszerzona forma prenumeraty cyfrowej dziennika Agory. Dołączając do klubu można wejść w bezpośredni kontakt z redakcją lub uczestniczyć w spotkaniach online dziennikarzy. Klub ruszył pod koniec stycznia br., zmieniły się też wówczas dwa dotychczasowe pakiety prenumerat: Podstawowy i Premium.  Członkowie Klubu to prenumeratorzy cyfrowi dziennika, którzy mają wykupiony Pakiet Klubowy Wyborcza.pl. Zapewnia on pełen dostęp do strony Wyborcza.pl i aplikacji mobilnej „Gazety Wyborczej", magazynów, m.in. „Książek. Magazynu do czytania" i 27 serwisów lokalnych, a także możliwość przekazania 2 dodatkowych prenumerat bliskim osobom. Prenumeratorzy mają też dostęp do archiwum „Gazety Wyborczej" i mogą brać udział w spotkaniach organizowanych przez zespół dziennika.

W sierpniu ub. roku szefostwo „Gazety Wyborczej” poinformowało, że redakcja przechodzi na model biznesowy oparty na subskrypcjach cyfrowych, gdyż nie może liczyć na reklamy spółek skarbu państwa.

W grudniu ub. roku portal Wyborcza.pl zanotował 8,65 mln internautów i 29,77 proc. zasięgu, a Wyborcza.biz - 2,78 mln odwiedzających i 9,55 proc. zasięgu. Obecnie z oferty dziennika korzysta ćwierć miliona subskrybentów. Ostatni raz Agora informowała o liczbie prenumeratorów cyfrowych na koniec trzeciego 2020 r. - było ich wówczas ponad 240 tys.

Dołącz do dyskusji: Klubowicze Wyborcza.pl będą mogli uczestniczyć w wideo-spotkaniu Tuska z Michnikiem

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PK
Rozmowa dla klubowiczów. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Wiadomo jak będzie wyglądała rozmowa. Wzajemna pochwały, opowiadanie jak to kiedyś było dobrze i narzekanie na stand demokracji obecnie.
odpowiedź
User
Pankracy
Znowu będzie TUSKU MUSISZ?
odpowiedź
User
Pawel
A czy w spotkaniu beda mogly brac udzial swinie?
odpowiedź