SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sześć agencji i pięć domów w przetargu PKO BP

Rozpoczyna się II etap wyboru agencji reklamowej i domu mediowego dla PKO BP. Do II etapu zaproszonych zostało 5 domów mediowych i 6 agencji reklamowych.

W PKO Banku Polskim trwają prace nad wyborem agencji reklamowej i domu mediowego, które będą świadczyć na rzecz banku kompleksowe usługi w zakresie promocji wizerunku oraz produktów i usług banku: planowania strategicznego, projektowania i produkcji materiałów ATL oraz projektowania i realizacji działań BTL (agencja reklamowa), a także planowania i zakupu mediów (dom mediowy).

Na przełomie czerwca i lipca ukazały się w prasie informacje, a w „Rzeczpospolitej” ogłoszenia zapraszające agencje reklamowe typu full service (lub konsorcjum agencji) oraz domy mediowe, zainteresowane świadczeniem dla banku usług reklamowych, do zgłoszenia się do ogłoszonych przetargów.

Do wzięcia udziału w przetargach zgłosiło się 5 domów mediowych oraz 11 agencji reklamowych. W wyniku której Komisja Przetargowa banku, do II etapu przetargów zaprosiła:
6 agencji reklamowych (w kolejności alfabetycznej):
Arip Sp. z o.o.
Euro RSCG Warsaw Sp. z o.o.
GREY Worldwide Warszawa
PZL Sp. z o.o. Sp. z o.o.
Scholz & Friends Sp. z o.o.
V&P SP. z o.o.
wszystkie domy mediowe, które zgłosiły chęć podjęcia z bankiem współpracy, tj.:
Maxus Sp. z o.o.,
MPG Media Planning Group Sp. z o.o.,
Optimum Media OMD Sp. z o.o.,
Starlink Sp. z o.o.,
Zenith Optimedia Group Sp. z o.o.

- Firmom tym zostaną przedstawione szczegółowe oczekiwania – Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia oraz briefy. Bank zapewni agencjom min. 6-tygodniowy okres na przygotowanie materiałów, a czas przeznaczony na prezentację będzie ściśle określony i jednakowy dla każdej agencji - poinformował Marek Kłuciński, Dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji PKO Banku Polskiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sześć agencji i pięć domów w przetargu PKO BP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl