SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TBWA dla teatru K2

Sukcesy kampanii promocyjnej TBWATelescope dla Teatru K2

Kampania promocyjna wrocławskiego teatru K2, przygotowana przez TBWATelescope odniosła już pierwsze sukcesy. Agencja przygotowała nowe logo dla teatru oraz plakaty.

Dzięki kampanii, przygotowanej przez dział kreacji agencji reklamowej TBWA, o teatrze K2 jest głośno w całym Wrocławiu. Plakaty informujące o zaproszeniu teatru na prestiżową Scenę na Świebodzkim pojawiły się na ulicach w lutym. I już widać pierwsze jej efekty i sukcesy. Wrocławianie zauważyli zmianę adresu, podziwiają nowe logo. Nieustannie do teatru zgłaszają się nowi partnerzy, firmy chętne do współpracy oraz fani K2. Kampania spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem mediów oraz samych mieszkańców "miasta mostów". To duży sukces, zarówno Teatru K2, jak i twórców reklamy - agencji TBWA.

Plakat przedstawia budkę suflera niesioną przez dwóch "osobników", którzy pod osłoną nocy przenoszą budkę w inne miejsce. W rolę suflera sugestywnie wcielił się Dyrektor Kreatywny Agencji TBWA Bartek Bartoszek. Dwóch mężczyzn przenoszących budkę to znakomity polski fotograf Adam Wlazły oraz jego asystent. Nieoczekiwanym problemem, przy realizacji kampanii, stało się znalezienie oryginalnej budki suflera. Ten, wydawałoby się oczywisty teatralny przedmiot, po tygodniach poszukiwań, ekipie TBWA udało się znaleźć w jednym z warszawskich teatrów. Kampania mogła dojść do skutku!

"To bardzo "teatralna" kreacja naszej agencji. Cieszę się, że udało się tak dobrze oddać ducha naszego klienta - Teatru K2. Wierzę, że teraz każdy widz K2 podąży śladem naszego suflera" - mówi Malina Wieczorek, zarządzająca TBWATelescope.

TBWA zaplanowała również dla teatru K2 cykl wydarzeń specjalnych. Zaplanowano je na wiosnę tego roku.

Niezwykle sugestywna kampania to wynik pracy również firmy Publishing Partners, która zajęła się obróbką zdjęć. Publishing Partners to jedna z firm należących do TBWACOMMUNICATION GROUP (obok TBWAWARSZAWA, TBWAPR, Sales Link, Tequila Polska oraz TBWAData Solutions).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TBWA dla teatru K2

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl