SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Telewizja Rydzyka na Wielkanoc

Nadawanie programu TV Trwam chcielibyśmy zacząć już od Wielkanocy - poinformował o. Tadeusz Rydzyk

O. Tadeusz Rydzyk zapowiada, iż nowa stacja o charakterze religijnym "TV Trwam" zacznie nadawać od Wielkanocy tego roku. Słuchaczom Radia Maryja zostaną udostępnione kompletne odbiorniki satelitarne, które będą odbierały telewizję Trwam i Radio Maryja w całej Europie. Ich koszt brutto w Fundacji Lux Veritatis to 440,00 zł.

O planach nowej telewizji pisze O. Tadeusz Rydzyk:

Drodzy Nasi Przyjaciele!
Kochana Rodzino Radia Maryja!

Cieszymy się, iż powstaje telewizja TRWAM. Jaka ona będzie, zależy od każdego, od tego, jak wszyscy kochający Pana Boga, Matkę Najświętszą, Kościół i Polskę i jak mający talent będą współpracować w jej współtworzeniu. Radio Maryja zaistniało, istnieje i rozwija się dzięki wielu ludziom, którzy według swych możliwości współtworzą je i służą pomocą. Jeszcze raz prosimy Was, ludzi zdolnych, oddanych, o współpracę z nami. Szukamy osób, które chcą pomagać, a nie zbijać interesy. Chcielibyśmy zacząć nadawanie już od Wielkanocy tego roku.

By jednak obraz telewizji TRWAM dotarł do Państwa, trzeba mieć oprócz telewizora odpowiednie odbiorniki telewizji cyfrowej lub tzw. telewizję kablową z naszym programem. Zwracajcie się więc do właścicieli tej telewizji, a właściciele do nas. Dzięki odbiornikom satelitarnym możecie Państwo odbierać nas z satelity Astra. Telewizja TRWAM nie będzie kodowana, a więc nie będzie żadnych opłat, jak to jest w przypadku innych stacji telewizyjnych.

Mamy do zaoferowania Państwu bardzo dobre, kompletne odbiorniki satelitarne, a w nich talerz, konwerter, dekoder cyfrowy, uchwyty do montażu z gwarancją i serwisem w Polsce. Będą one odbierały telewizję TRWAM i Radio Maryja w całej Europie. Ich koszt brutto w Fundacji Lux Veritatis to 440,00 zł. Dzięki nim będzie można odbierać bardzo dużo programów telewizyjnych. Prosimy Biura Radia Maryja i Koła Przyjaciół o sporządzenie list osób zamawiających te odbiorniki i dostarczenie ich razem z wpłatami do oddziału Fundacji Lux Veritatis w Toruniu. Pierwsze odbiorniki będzie można otrzymać już za kilka dni. A oto numer faksu oddziału Fundacji Lux Veritatis w Toruniu: (056) 610-81-54.

Prosimy Was o modlitwę, a także o współpracę, np. w robieniu programów dla dzieci i młodzieży. Prosimy o przekazywanie innym tych informacji. W USA i Kanadzie będzie nas można odbierać najprawdopodobniej od połowy maja. Będzie to niekodowana telewizja - tzw. free TV (wolna telewizja), i również niekodowane Radio Maryja, nadawane z satelity Americom. O tych sprawach poinformujemy Państwa jeszcze w późniejszym terminie. Bóg zapłać za zrozumienie, modlitwę, życzliwość i współdziałanie.

o. Tadeusz Rydzyk
dyrektor Radia Maryja

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Telewizja Rydzyka na Wielkanoc

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl